Kupno nowego mieszkania

 

Miałam dwie opcje do wyboru. Albo zrobić duże i drogie wesele, albo małe i kupić mieszkanie. Dla mnie wybór był jasny, tylko musiałam namówić przekonać swojego partnera. Początkowo stawiał opór, ponieważ chciał wielkie wesele, ale ostatecznie udało mi się postawić na swoim.

Znalezienie oferty sprzedaży nowego mieszkania w Poznaniu

nowe mieszkanie na sprzedaż poznańMogłam kupić mieszkanie od ręki, ale używane. Nie byłam przekonana, ponieważ od samego początku zakładałam, że będę miała nowe mieszkanie, w którym wcześniej nikt nie mieszkał. Dlatego tylko takiego lokalu szukałam i miałam świadomość, że dostępne były na rynku nowe mieszkanie na sprzedaż Poznań rozwijał się cały czas i takich mieszkań budowano bardzo dużo. Przeglądałam regularnie oferty i natrafiłam na taką, która mnie zainteresowana. Na sprzedaż było mieszkanie w nowo wybudowanym bloku na jednym z osiedli, które brałam pod uwagę do zamieszkania. Mieszkanie było duże i miało taras. Takiej oferty potrzebowałam. Widziałam zdjęcia, jednak umówiłam się z właścicielem, ponieważ zamierzałam osobiście je obejrzeć przed podjęciem decyzji o zakupie. Mój narzeczony nie mógł jechać ze mną, ale był zdania, że sama kupię odpowiednie mieszkanie. Ufał mi całkowicie. Oferta sprzedaży tego mieszkania była bardzo atrakcyjna a mieszkanie idealne. Zdecydowałam się więc je kupić. Wiedziałam, że będą to dobrze wydane pieniądze a nowe mieszkanie było dla mnie o wiele ważniejsze, niż duże i huczne wesele. Dopięłam swego i byłam zadowolona z tego faktu.

Ostatecznie mój narzeczony doszedł do wniosku, że podjęłam najlepszą decyzją. Myślałam racjonalnie, co zawsze doceniał i tym razem również nie zabrakło mi zdrowego rozsądku. Wesele było skromne, ale za to mieliśmy nowiutkie mieszkanie i nie musieliśmy się o nic martwić.