kurs na wózek widłowy

Kurs na wózek widłowy i kampania reklamowa

Prowadzę agencję reklamową i przygotowuję kampanie reklamowe, ulotki i katalogi dla swoich klientów. Ostatnio zgłosiła się do mnie właścicielka bardzo znanej szkoły dla dorosłych, która poza przygotowaniem do matury to organizuje i prowadzi szkolenia dokształcające.

Kurs na wózek widłowy – jak reklamować?

kurs na wózek widłowyWłaścicielka pani Joanna chciała zareklamować swoje nowe kierunki, żeby jak najwięcej osób zapisało się na nie. Dzięki temu szkoła dostanie dofinansowanie i szkolenia w części będą refundowane przez urząd miasta. To bardzo dobra oferta dla wszystkich osób bezrobotnych i osób które chcą się rozwijać. Każdy dodatkowy certyfikat jest wskazany na naszym rynku pracy. Dzięki temu pracownik ma większe szanse na awans, podwyżkę lub nawet zmianę firmy, w której obecnie jest zatrudniony. Na ulotkach w i katalogach miały znaleźć się wszystkie informacje o szkole. Szkoła znajdowała się w centrum miasta Warszawa i była otwarta siedem dni w tygodniu. organizowała kursy na wózki widłowe. Szybki kurs na wózek widłowy warszawa nie musiał być szczególnie zachwalany. Dużo osób z niego korzystało i zdawali sobie sprawę z pozytywów. Szkolenia energetyczne miały być prowadzone przez najlepszych specjalistów z naszego regionu. Szkolenia SEP miały być prowadzone w małych grupach, dzięki temu wiedza byłaby lepiej przekazana i słuchacze mogliby więcej wynieść ze szkoły. Usuwanie azbestu dopiero wchodziło do oferty szkoły. Było to nowe szkolenie i nie wiedzieliśmy czy uda nam się zdobyć potrzebną liczbę na rozpoczęcie tego kursu, wymagana ilość osób to minimum dziesięć. Ulotki miały być gotowe za tydzień.

Wtedy właścicielka miała pojeździć po szkołach licealnych i studiach. niektóre ulotki miały zostać również poroznoszone po klatkach okolicznych bloków. Przygotowałam także reklamę do lokalnej gazety.