Ładnie wyeksponowane szlafroki hotelowe w pokoju

Coraz częściej wyjeżdżamy na przeróżne wyjazdy. Przez to coraz częściej korzystamy z różnych hoteli. Opowiem wam o pobycie w jednym z hoteli, podczas mojego wyjazdu służbowego. Tak zauroczył mnie ten hotel, że potem wróciłam tam z rodziną na wakacje. Dodam, że hotel ten mieści się nad morzem.

Dobre zaprezentowanie szlafroków na hotelowych łóżkach

szlafroki hoteloweJak już wspomniałam musiałam udać się w podroż służbową nad morze. Tam mieści się jeden z naszych partnerów biznesowych i musiałam wynegocjować nowe warunki kontraktu. ale nie o tym będzie mowa. Raczej opowiem wam o samym pobycie w hotelu. Już dawno nie spałam w tak dobrym hotelu, którym począwszy od obsługi, a skończywszy na wystroju pokoju jest pod każdym względem doskonały. Najbardziej podobały mi się szlafroki hotelowe, które były ładnie ułożone na łóżku hotelowym. Położone były na samym brzegu. Kolorystyka pokoju też zachwycała. A co do tych szlafroków, to musze przyznać, że były tak miękkie i przyjemne w dotyku, że można w nich by było chodzić cały dzień. Na metce można było przeczytać, że były z bardzo dobrej gatunkowo bawełny. Szlafroki miały też kieszenie, a nie wszystkie przecież je mają. Po kąpieli ubrałam się w ten szlafrok i nawet nie wiem kiedy zasnęłam i wcale nie było mi zimno. Szlafrok ten był dość ciepły. Spisałam sobie z metki nazwę firmy i po powrocie do domu poszukałam sobie tych szlafroków w internecie, cena ich jest wysoka, ale komfort jaki dają podczas noszenia jest niezastąpiony. Oprócz dobrego wystroju i obsługi w hotelu była też świetna kuchnia. I jak już wspomniałam wróciłam tam na wakacje z rodziną.

W wielu hotelach nocowałam podczas podróży służbowej, czy podczas wakacji, ale nigdy w tak dobrym hotelu, jak ten co znajduje się nad morzem. Nie wiem może i to przez te szlafroki, które były tak wygodne, że dobrze się w nich spało, czy ogólna atmosfera tego miejsca, ale warto tam pojechać. Często drobne szczegółu z pokoju hotelowego jak np. szlafrok może zdecydować, że tam wrócimy.