Lampa włoska sprzedana w dobrej cenie

Mieszkanie przejęłam po dziadkach i postanowiłam się do niego wprowadzić. Był to o wiele większy lokal od mojego obecnego, więc mogłam w znacznym stopniu poprawić sobie warunki. Przeprowadzka przebiegła bardzo sprawnie, bo nie miałam za dużo rzeczy do zabrania.

Wystawienie na sprzedaż używanej lampy włoskiej 

lampy włoskieMieszkanie było w pełni wyposażone a wszystko było zachowane w stylu, który zdecydowanie przypadł mi do gustu. Miałam ze sobą lampę włoską, którą kiedyś kupiła mi przyjaciółka. Nie pasowała w moim nowym mieszkaniu, gdzie już zresztą było zamontowane kompleksowe oświetlenie. Lampa była w doskonałym stanie i dlatego uznałam, że ją sprzedam. Tego typu lampy włoskie były sporo warte, dlatego wiedziałam, że zarobię na tej sprzedaży dobrą kasę. Przyjaciółka nie miała nic przeciwko i dzięki temu mogłam wystawić lampę na sprzedaż. Wiedziałam, że osoba, która ją ode mnie kupi, będzie bardzo zadowolona. Mi ta lampa służyła długi czas i byłam nią zachwycona. Skorzystałam z internetu i tam na jednym z portali wystawiłam ogłoszenie. Umieściłam też zdjęcie lampy, żeby potencjalny kupiec mógł ją uprzednio zobaczyć. Następnego dnia dostałam telefon w sprawie lampy i umówiłam się na spotkanie. Kobieta, która do mnie przyjechała była zachwycona lampą włoską i powiedziała, że dokładnie takiej poszukiwała już od jakiegoś czasu. Zapłaciła mi za nią od razu i zabrała. Dałam jej oryginalny karton, żeby mogła ją zapakować. Zarobiłam na sprzedaży dobre pieniądze i byłam zadowolona.

Swoje stare mieszkanie postanowiłam wynajmować. Nie chciałam go sprzedawać, ponieważ jak w przyszłości będę miała dziecko, to mieszkanie będzie dla niego. Chcę zapewnić swojemu potomkowi łatwiejszy start w dorosłe życie i takie mieszkanie jest najlepszym pomysłem.