Łódzki projektant wnętrz

Kiedy po skończeniu studiów zacząłem pracę, czułem w kościach, że czekają mnie trudne lata zaciskania pasa, by oszczędzić pieniądze na wkład własny na kredyt mieszkaniowy. Dlatego też byłem w wielkim szoku, kiedy moja ciocia przepisała na mnie swoje mieszkanie w mieście. Byłem bardzo szczęśliwy. Nie podobało mi się ono jednak wizualnie, wobec czego postanowiłem skorzystać z usług projektanta.

Usługi projektanta wnętrz z Łodzi

projektowanie wnętrz łódźOdziedziczenie mieszkania po ciotce było czymś, czego zupełnie się nie spodziewałem. Bardzo doceniłem jej gest, jednak niespecjalnie umiałem się odwdzięczyć. Byłem przecież młodym człowiekiem, który dopiero co rozpoczął pracę na pełen etat. W związku z tym po prostu jej podziękowałem i ofiarowałem bukiet kwiatów. Mieszkanie cioci nie przypadło mi jednak do gustu pod względem wizualnym. Było urządzone dość staromodnie i wymagało remontu. Dlatego też postanowiłem wynająć specjalistę, którego domeną jest projektowanie wnętrz Łódź to bardzo duże miasto, w związku z czym wachlarz specjalistów był bardzo szeroki. Po paru godzinach przeglądania ich portfolio, zdecydowałem się na konkretnego fachowca i umówiłem się z nim na spotkanie. Byłem tym faktem bardzo podekscytowany. Miałem nadzieję, że projektant dobrze zinterpretuje moje potrzeby i będę bardzo zadowolony z efektu. Nie mogłem się doczekać wstępnych planów! Mocno jednak wierzyłem w powodzenie tego projektu i naszej współpracy.

Od paru miesięcy mam przyjemność mieszkać w wyremontowanym, nowoczesnym mieszkaniu, które jest bardzo kompaktowe. Wszystko to dzięki współpracy z łódzkim architektem. Jak się okazało, była ona bardzo owocna! Sam byłem zdziwiony efektem, jaki zobaczyłem po zakończeniu prac remontowych w moim mieszkanku. Mam nadzieję, że w dalszym ciągu będzie mi się tu taj super mieszkało!