kominki

Magazyn z parapetami i kominkami

Pracuję w bardzo dużym magazynie w Poznaniu, który należy do jednego ze znanych w kraju producentów. Oczywiście zarobki mam wysokie i cenię sobie tę pracę. U nas na magazynie pracuje kilkudziesięciu pracowników a mimo to zawsze mamy pełne ręce roboty.

Ładne kominki od producenta

kominkiNasza firma produkuje parapety z kamienia, które na magazynie są podzielone według rodzaju, wymiarów czy zastosowania. Mamy ogromne pomieszczenie na hali, w którym znajdują się właśnie same parapety przeznaczone na sprzedaż. Są to gotowe produkty, które trafiają do nas prosto z hali produkcyjnej. W zupełnie innej części magazynu znajdują się nasze ładne kominki poznań i one zajmują dwa ogromne pomieszczenia. Wszystkie nasze kominki posiadają gwarancję i występują w różnych wariantach. Mamy na przykład kominki kamienne czy też narożne oraz różne piece. Pracownicy naszego magazynu zawsze mają jasno postawione cele i wiedzą za co mają się zabrać danego dnia. Szef robi nam zawsze rano zebranie i zgodnie z danymi jakie dostaje od szefa rozdziela pracę. Wszystko jest uzależnione od wysyłki, która danego dnia ma mieć miejsce. Tego dnia jakiś klient zamówił u nas dwadzieścia dwa kominki i musieliśmy od rana zając się tym zleceniem. Kominki zostały zapakowane na kilka samochodów i odpowiednio zabezpieczone, aby podczas transportu nie doszło do żadnego uszkodzenia. Od Jacka usłyszałem, że tego dnia mamy też wydać parapety z kamienia do dostawy, bo podobno jakiś poznański deweloper złożył rano jakieś duże zamówienie. Parapety ładuje się na samochody dożo łatwiej niż kominki, dlatego nie przejmowałem się, że będzie tyle pracy.

Zawsze sobie radziliśmy, więc tym razem też nie będzie przecież żadnego problemu. Jesteśmy zgranym zespołem i już nie raz pokazaliśmy, że potrafimy pracować pod presją czasu.