stolarka aluminiowa

Magazyn ze stolarką aluminiową

Nazywam się Michał i jestem pracownikiem magazynu. Jestem odpowiedzialny za wszystkie dostawy oraz wysyłki towarów z naszego sklepu. Nasz magazyn jest bardzo duży i odpowiednio dostosowany, ponieważ sprzedajemy drzwi przeciwpożarowe aluminiowe, które dostarcza nam znany producent.

Stolarka aluminiowa na wysokim poziomie

stolarka aluminiowaStolarka aluminiowa tego producenta jest bardzo precyzyjna i posiada produkty najwyższej jakości. Na nasz magazyn przyjeżdżają drzwi przeciwpożarowe w każdy wtorek i piątek. Każdy transport sprawdzam szczegółowo. Jeżeli drzwi przeciwpożarowe aluminiowe są zgodne z zamówieniem to przyjmuję je na magazyn. Producent, który dostarcza nam drzwi przeciwpożarowe ma odpowiednie certyfikaty i spełnia normy europejskie, co jest najważniejszym elementem. Niedawno podjęliśmy również współpracę z innym producentem. Jego stolarka aluminiowa również jest na bardzo wysokim poziomie. Dzięki temu mamy dostępny różnorodny asortyment. W zeszły wtorek na magazyn wjechały drzwi przeciwpożarowe od niego producenta i wszystkie dokładnie sprawdziłem. Drzwi przeciwpożarowe, które nam dostarczył były wykonane precyzyjnie i zgodnie z wszelkimi normami. W magazynie pracuje Andrzej, który zawsze zajmuje się wyładunkiem i dostarcza drzwi przeciwpożarowe aluminiowe bezpośrednio do magazynu. Nasz masz magazyn jest odpowiednio zagospodarowany, dzięki czemu poruszanie się po nim nie stanowi żadnego problemu. Wszystkie drzwi przeciwpożarowe aluminiowe ustawione są w jednym miejscu, do którego jest szybki i łatwy dostęp.

Dzisiaj przygotowuję wysyłkę dla klienta, który zamówił u nas drzwi przeciwpożarowe i muszę jeszcze przeprowadzić wstępne badania. Również badania należą do moich obowiązków, ponieważ posiadam odpowiednie papiery i mogę samodzielnie przeprowadzać wszelkie badania.