Modne ekskluzywne wnętrza

Jestem projektantką wnętrz już od 10 lat. Bardzo lubię swoją pracę chociaż wymaga ona ode mnie ciągłej nauki i zdobywania nowej wiedzy. Muszę śledzić nowinki zarówno budowlane, jak i nowości pojawiające się na rynku meblarskim i akcesoriów do domu. Mam dużo zleceń, co bardzo mnie cieszy. Staram się tworzyć wnętrza wyjątkowe ale pewnych trendów w aranżacji wnętrz nie da się po prostu pominąć.

Ekskluzywne wnętrza cieszą oko

ekskluzywne wyposażenie wnętrzŚmiało mogę powiedzieć, że teraz ekskluzywne wyposażenie wnętrz staje się coraz bardziej popularne i na taki styl w swoim domu stawia teraz dużo ludzi. Muszę tylko wyjaśnić jedną kwestię – pisząc ekskluzywne wcale nie chodzi mi o drogie meble i dodatki. Oczywiście są też ludzie, którzy kupują bardzo drogie elementy wyposażenia wnętrz. Jednakże, na myśli bardziej mam wnętrza, które po prostu posiadają określony styl. Styl ekskluzywny w pomieszczeniach charakteryzuje się bardzo prostymi ale jednocześnie interesującymi w swojej formie meblami, ciekawymi dodatkami, w szczególności w kolorach czystego, bądź ostatnio bardzo popularnego różowego złota i pewnego rodzaju „błyskiem”, czy to w meblach czy w akcesoriach. Ekskluzywne wnętrze to nie jest styl skandynawski czy bardzo ciepłe i przytulne wnętrze. Oczywiście można łączyć różne style, co często robię projektując mieszkania i domy dla swoich klientów. Wnętrza bardzo eleganckie ale jednocześnie posiadające ciepłą atmosferę potrafią być naprawdę piękne.

Wydaje mi się, że jestem w tym co robię bardzo dobra. Ciężko pracuję na to by moje projekty zadowalały moich klientów. Staram się też by każdy projekt był inny i niepowtarzalny. Nie chcę tworzyć taki samych pomieszczeń, w końcu nie pracuję w fabryce na produkcji i nie muszę produkować za każdym razem takich samych wnętrz.