Monitor poleasingowy który pokaże nam nowy wymiar każdej gry

Fascynuję się grami. Nie są dla mnie jedynie miłym zapychaczem czasu, czy sposobem na relaks. Potrafię docenić nie tylko doskonałą fabułę, ale również wspaniałą jakość grafiki, która w dzisiejszych czasach niewiele różni się już od rzeczywistego obrazu. 

Najlepsza jakość monitora poleasingowego

monitory poleasingowe do gierDo tego, aby grafika naszej gry śmigała bez problemu na najwyższych detalach nie potrzeba tylko karty graficznej i dobrej pamięci ram. Bez rewelacyjnego monitora nawet najlepsza karta graficzna nie wyświetli nam doskonałego obrazu. Kiedy w moje ręce trafiła najnowsza produkcja naszego polskiego studia, która zgarnęła wiele nagród i stała się w przeciągu krótkiego okresu czasu, jedną z najpopularniejszych gier na świecie, wiedziałem, że warto zainwestować dla tej jednej gry w lepszy sprzęt. Kartę graficzną mam doskonałą, w końcu jestem graczem. Dysk ssd i wysoka ilość ramu również znajdują się w moim komputerze. Brakowało mi jednak do pełni szczęście jedynie dobrej jakości monitora. Mój kumpel polecił mi stronkę na której mogłem kupić używany sprzęt, jednak ja podchodziłem do tego bardzo sceptycznie. Co, jeśli wydam kasę na używany monitor, a on okaże się jednak niesprawny? Strona na której znajdowały się monitory poleasingowe do gier wyglądała jednak bardzo profesjonalnie, a co więcej… zawierały dwuletnią gwarancję! Czyli zupełnie tak, jakbym kupił nowy sprzęt, ale za o wiele mniejszą kasę! Niewiele myśląc od razu zakupiłem jeden z lepszych monitorów, jaki znalazłem na tej stronie. Kiedy go natomiast ujrzałem byłem naprawdę pozytywnie zaskoczony. Monitor niczym nie różnił się od nówki. Absolutnie niczym, poza oczywiście ceną.

Gra na nowym, ogromnym monitorze to po prostu czysta przyjemność. Tego przeskoku na nową jakość nie da się opisać słowami. Zupełnie, jakbym przeskoczył o kilka dobrych lat w technologii. Wiedziałem, że monitor ma znaczenie, ale nie sądziłem, że aż tak ogromne. Teraz jednak, z nowym monitorem mogę grać w co tylko zechcę i zawsze będę pewien, że jakość obrazu wyświetlanego na nim będzie znacznie lepsza, niż określenie „rewelacyjny”