brama rolowana

Montaż bramy rolowanej

Kiedyś pracowałem u szwagra w warsztacie samochodowym. Szwagier zdecydował się jednak zamknąć interes. Z całą rodziną wyjechali za granicę a ja byłem zmuszony poszukać innej pracy. W zasadzie bardzo dobrze wszystko wyszło, bo teraz pracuję jako monter i serwisant no i zarabiam naprawdę fajne pieniądze.

Brama rolowana ma indywidualny system

brama rolowanaZatrudnia mnie firma, dla której montuję bramy przeciwpożarowe, serwisuję je tak samo jak bramy bramy rolowane metalowe czy inne. Moja praca do najłatwiejszych nie należy, ale jest ambitna i wiele się nauczyłem. Każda solidna brama rolowana ma indywidualny system, który musi zostać prawidłowo zainstalowany. Bez tego brama rolowana nie działałaby prawidłowo. Ostatnio jechałem montować kraty rolowane w salonie kosmetycznym. Automatyka jest bardzo prosta jeżeli chodzi właśnie o kraty rolowane i bardzo szybko udało mi się wszystko założyć. Jeżeli chodzi o serwis to jeździ ze mną Antoni, który jest elektrykiem. Dobrze nam się razem pracuje. Kiedyś jak jechałem zakładać bramy przeciwpożarowe to Antoni pojechał ze mną. Chciał zobaczyć czy automatyka na pewno jest zgodna i wszystko działa. Nasze bramy przeciwpożarowe są rewelacyjne właśnie dlatego, że wszyscy pracownicy mocno się angażują w działalność firmy. Pracuję od poniedziałku do piątku i weekendy mam wolne. Czasami tylko zadzwoni jakiś klient, bo brama rolowana akurat ma przejść testy i wtedy jadę. Ale zdarza się to naprawdę bardzo rzadko. Niedawno szwagier dzwonił zapytać jak mi idzie to mu powiedziałem, że montuje bramy rolowane i jestem bardzo zadowolony.

Szwagier jakoś sobie radzi za granicą. Niebawem chcą nasz odwiedzić całą rodziną. Wtedy mu wszystko opowiem o mojej nowej pracy, z której jestem naprawdę bardzo zadowolony. Żona także się bardzo cieszy bo mamy więcej pieniędzy.