montaż reklam

Montaż reklam – praca mojego taty

Mój tata od wielu lat jest kierowcą. Jeździł już naprawdę różnymi samochodami.Kiedyś był kierowcą dla jednej firmy z Poznania teraz pracuje dla różnych firm.

Montaż reklam okazał się ciekawym zajęciem

montaż reklamNie pracuje już od dawna na umowę tylko ma własną działalność i własny ciężarowy samochód. Z jednej strony jest to lepsze dla niego wyjście bo ma możliwość większego zarobku. Z drugiej jednak strony nie ma niestety takich przywilejów tak jakby był na umowie. W każdym razie tata wozi towar dla wielu firm. Dostał ostatnio propozycję by okleić swój samochód reklamą. W sumie dla taty takie oklejanie samochodów to żadna nowość, bo jego poprzedni samochód był oklejony. Taki samochód jeżdżący dużo po kraju to naprawdę bardzo dobra reklama. Tata za to, że jego samochód zostanie oklejony ma dostawać co miesiąc jakieś pieniądze. Nie są to jakieś duże pieniądze, ale zawsze jest to coś. Takie oklejanie robi praktycznie jedna firma w mieście. Jest to firma typowo reklamowa i przede wszystkim tam można zamówić druk wielkoformatowy wykorzystywany podczas produkcji dużych bilbordów. Robią też tam szyldy reklamowe, które są bardzo popularne. Praktycznie każda firma świadczące jakieś usługi czy zajmująca się handlem posiada szyldy reklamowe. W tej firmie robią sami nawet szybki montaż reklam w Poznaniu a to nie jest często spotykane. W tej firmie robią też druk na folii, który jest wykorzystywany do oklejania szyb. Tata zgodził się na to by okleić swój samochód. Chce tylko żeby to oklejanie zostało zrobione przez weekend bo nie chce stracić żadnego dnia z pracy. Bardzo ciężko jest mu opuścić chociaż jeden dzień z pracy gdyż jest po prostu zobowiązany kontraktami.

Firma reklamowa zgodziła się na to aby samochód został oklejony przez weekend. Gdy tata odebrał samochód to muszę przyznać, że naprawdę wyglądał lepiej niż wcześniej.