bank muzyki

Muzyka do prezentacji biznesowych z banku muzyki

Wiadomo, że prezentacje biznesowe czasami bywają nudne. Nie chcielibyśmy, aby ktoś nam zasnął w trakcie projektu, bo to by była klapa, więc postanowiliśmy jakoś urozmaicić, aby nasza muzyka do prezentacji była na czasie.

Bank muzyki aby uniknąć kar

bank muzykiOpłaciliśmy za royalty music czyli bank muzyki, by nikt nie miał prawa się przyczepić. Teraz dużo się słyszy o karach za słuchanie zwykłego radia nawet w różnych salonach fryzjerskich. Pytano nas, czy interesuje nas muzyka do gier, i zastanawialiśmy się nad tym. Jednak do poważniejszych prezentacji chyba lepiej będzie dać coś odrobinę spokojniejszego. Sam nieraz zasypiam, jak muszę słuchać niektórych ludzi. Nieraz nie wiem, skąd się w ogóle wzięli tak wysoko, bo nie potrafią na dobrą sprawę sklecić nawet zdania. Nie chce mi się z nimi dyskutować, więc czekam aż skończą swoje żałosne przemowy. W takich wypadkach wolałbym nawet zasnąć, by nie skalać swoich uszu głupimi wypowiedziami. Kiedyś przyszedł do nas taki typowy synuś mamusi. Widać było, że wszystko załatwili mu rodzice, bo miał problem nawet z najprostszą matematyką. To niesprawiedliwe, że takie osoby mają wszystko podane jak na tacy, podczas gdy takie, które na prawdę coś potrafią, nie mają szansy by się wybić. Ten chłopiec narobił nam niezłego zamieszania.

Udawał najmądrzejszego, w ten sposób chciał chyba zrekompensować swoje braki. Wyobraźcie sobie, że gdy ktoś wziął go na stronę i powiedział parę słów, to najnormalniej w świecie się popłakał. To była tragedia, co za dzieciak. I gdzie z takimi do jakichkolwiek biznesów.