Najlepszy sklep z pasmanterią

Moja córka chodzi już do szkoły podstawowej, jak ten czas szybko leci. Chodzi do klasy artystycznej, więc ma więcej zajęć kreatywnych i tworzą różne obrazy, rysunki, szkice. Muszę zawsze patrzeć na rozkład zajęć, żeby móc zaopatrzyć ją w potrzebne przybory na lekcji. Tym razem mieli uczyć się czegoś nowego.

Duża pasmanteria internetowa

polecany sklep z pasmanterią on lineKażdy z uczniów miał przynieść jakieś guziki, wstążeczki, watę i materiały, ponieważ mieli tworzyć pluszaki dla chorych dzieci. Był to super pomysł. Nie wiedziałam tylko skąd wziąć te wszystkie przybory. Pani wychowawczyni powiedziała, że zna polecany sklep z pasmanterią on line, więc nawet nie trzeba wyjść z domu, żeby kupić wszystkie potrzebne rzeczy. Poprosiłam więc córkę do siebie do laptopa i przeglądałyśmy razem cały asortyment. Na początku zaczęłyśmy od wyboru materiału. W końcu najpierw nasz miś musi mieć zrobione ciało. Później do niego można było dopiero dopasować kolory guzików i innych dodatków. Córka znalazła fajny kwiatowy wzór, więc go zamówiłyśmy. Nie wiedziałam, ile materiału będzie trzeba i nigdy nie kupowałam w takich sklepach online, więc wzięłam 1metr na 1 metr materiału. Powinno spokojnie starczyć. Później znów była zabawa, bo czas był na wybór guzików. Bardzo dużo tam tego wszystkiego mieli i powiem, że samej mi się wyobraźnia rozwinęła przyglądając się tym materiałom. Kupiłyśmy kilka rodzajów guzików, żeby zrobić różne oczka. Nie mogło niczego zabraknąć.

Za dwa dni przyjechał do nas kurier z zamówieniem. W paczuszce było wszystko to, czego potrzebowałyśmy, włącznie z jakimiś nitkami i sznurkami, bo na końcu jeszcze dobrałyśmy kilka dodatków. Byłam bardzo ciekawa, jak będą wyglądać efekty pracy mojej córki i czy miś spodoba się obdarowanym dzieciom. Takich zajęć w szkołach powinno być więcej.