Najwyższej jakości kominek marki Planika

Jeśli poszukujemy kominku do swojego domu to idealną ofertę może zaproponować nam przedsiębiorstwo Planika. W swojej ofercie mają biokomniki, a także inne produkty, dzięki którym posiadanie kominka będzie samą przyjemnością. Warto zapoznać się z firmą oraz oferowanymi przez nią modelami kominków, które są naprawdę interesujące.

Doskonałej jakości kominy od Planika

kominki planikaSzukając nowego kominka do naszego domu zastanawiamy się nad bardziej nowoczesnymi opcjami, które dodatkowo będą bio. Dlatego kominki Planika są idealnym wyborem. Nie tylko marka stara się dbać o otaczające nas środowisko, ale również oferuje cały szereg udogodnień swojego asortymentu. Przede wszystkim wystarczy wysłać gotowy projekt firmie, aby zapoznała się z nim i stworzyła idealny produkt dla nas. Oczywiście, możemy skorzystać z pełnej profesjonalizmu pomocy obsługi, która doradzi nam projekt. Firma oferuje też dostosowywanie do niestandardowych powierzchni, a także montaż. Ciekawostką jest to, że możemy zmieniać kolor naszego ognia z 200 dostępnych kolorów jakie oferuje produkt. Kominki zasilane są bioetanolem albo klasycznym gazem, to co wybierzemy zostanie dla nas specjalnie podłączone. Dzięki nowoczesnej technologii czas palenia został wydłużony nawet do 25 godzin, a my możemy sterować go zdalnie poprzez podłączenie do naszej sieci WIFI. To bardzo wygodny i wysokiej jakości produkt, po który warto sięgać, a przynajmniej się z nim zapoznać.

Bardzo ciekawe kominki od przedsiębiorstwa Planika są idealnym wyborem, gdyż obsługa ich oferuje najwyższy poziom. Dobierzemy wszystkie interesujące nas opcje, a także odpowiednie wymiary czy sposób zasilania kominka. Warto zainteresować się marką i rozejrzeć po szerokim asortymencie, który może być dla nas najlepszym wyborem.