nano złoto

Nano złoto na trądzik

Gdy byłam ostatnio u swoje siostry zauważyłam, że mój chrześniak ma pryszcze. W sumie jest to chłopak w wieku dojrzewania ale jednak jakoś długo nie mogłam dopuścić do siebie tej myśli, że zaczął dojrzewać.

Nano złoto jest pomocne

nano złotoNiestety moja siostra gdy była w jego wieku miała duży problem z trądzikiem i widzę, że on także ma. Dziewczyna jeszcze jakoś potrafi sobie jakoś z tym poradzić choćby przez makijaż czy odpowiednią fryzurę. Chłopak ma jednak dużo gorzej. Chociaż jest to sprawa jak najbardziej naturalna widać, że nie jest za bardzo szczęśliwy z tego powodu. No cóż niektórzy mają pecha i mają taką właśnie podatną cerę na tego typu wypryski. Pomyślałam o tym od razu, że może dla niego byłoby dobre złoto koloidalne bo my jak byłyśmy w wieku dojrzewania z siostrą tego nie stosowałyśmy. A ja słyszałam ostatnio w telewizji, że takie nano złoto właśnie pomaga w walce z trądzikiem. Siostra była bardzo zaciekawiona tym bardziej, że kiedyś kupiła nano srebro i jej pomogło. Takie nanosrebro jest jednak na inne dolegliwości. A typowo na trądzik są preparaty ze złotem. Chociaż myślę, że srebrna woda może i by pomogła. W końcu ma także działanie przeciwzapalne. Moja mama jakiś czas temu używała właśnie tej srebrnej wody na zmiany reumatyczne i wiem, że jest zadowolona z efektu i woda ta zagościła u niej już na stałe. Oczywiście preparaty te nie są łatwo dostępne. Najlepiej chyba zamówić je przez internet bo tam jest dosyć duży wybór. Gorzej ze sklepami stacjonarnymi. Rzadko, w którym można dostać takie specyfiki ze złotem czy srebrem.

Chrześniak powiedział mi, że chętnie sprawdzi ten preparat ze złotem bo ma już dosyć trądziku. A te specyfiki, których teraz używa jakoś nie przynoszą upragnionych rezultatów. Sama pamiętam jaki jest to ciężki okres w życiu.

Więcej na stronie http://nanogrp.com