balustrady

Nasz nowy dom i balustrady z pomorskiego

Rodzice kupili dom na obrzeżach miasta i dzisiaj jechaliśmy go całą rodziną obejrzeć. Kiedy przyjechaliśmy na miejsce to dom był ogrodzony przez drewniane balustrady i już od razu nam się spodobało wszystko.

Atrakcyjne balustrady z pomorskiego

balustradyDom był ogromny i piękny! Od razu wbiegłyśmy z siostrą na górę, żeby zarezerwować pokoje. Ja wybrałam pokój z narożnym balkonem, który miał piękne systemy balustrad a ja bardzo dużo czasu spędzam na zewnątrz, więc idealnie mi to pasowało. W domu wszystkie pomieszczenia były bardzo przestronne a schody, które prowadzą na piętro mają balustrady całoszklane, które są w kolorze schodów i pięknie się razem komponują. Tata z dumą powiedział, że to są balustrady z pomorskiego i wie to od pośrednika, u którego kupowali dom. Przeprowadzka jest zaplanowana na weekend i w piątek zaraz po pracy rodzice pakują rzeczy do samochodu, który już zamówili i jadą do nowego domu. Nasze rzeczy też już będą spakowane a po szkole mamy iść do babci. Tata przyjedzie po nas wieczorem jak już nasze rzeczy będą w pokoju, żebyśmy mogły rozpocząć rozpakowywanie. Rodzice bardzo się cieszą, że udało im się kupić ten dom, ponieważ okolica jest rewelacyjna a cena domu była naprawdę atrakcyjna. Do tego jest garaż, który pomieści dwa samochody i nawet wszystkie nasze rowery tam wejdą! Na piętrze mamy drugą łazienkę, która znajduje się tuż obok mojego pokoju, więc jestem szalenie zadowolona, ponieważ Magda to godzinami zawsze przesiaduje a tutaj nie będzie miała możliwości, bo zawsze zdążę wejść przed nią i nie będę musiała czekać pod drzwiami aż w końcu wyjdzie.

Rodzice mają w sypialni swoją własną łazienkę z ogromną wanną, więc każdy jest zadowolony. Dobrze, że mamy duży dom. Rodzice powiedzieli, że adoptujemy psa i jesteśmy z siostrą szalenie szczęśliwe!