wywóz gruzu

Negocjuję warunki z firmą na wywóz gruzu

Pracuję w firmie budowlanej. Moja firma wygrała przetarg na budowę osiedla mieszkaniowego. W ciągu dwóch lat ma powstać kompleks domków i bloków a także place zabaw i siłownie zewnętrzne.

Wywóz gruzu dla firmy budowlanej

wywóz gruzuTymi dodatkami będą zajmować się już odrębne firmy. Nasz deweloper już podpisał umowę. Moim zadaniem jest dopilnowanie wszelkich formalności. Odpowiadam za wszystkie dokumenty. Wszystko musi się zgadzać. Aktualnie jestem w trakcie negocjacji z firmą, od której wynajmiemy konterfekty na gruz. Firma ma kilka rodzajów kontenerów. Kontenery mogą być mniejszej pojemności lub większej. Wszystko zależy od potrzeb klientów. Kontener na gruz, którym ja się interesuje w imieniu mojej firmy musi być największy jaki firma oferuje. Zamierzamy wynająć trzy takie kontenery, wynajem kontenerów bardziej nam się opłaca, jest dla nas bardziej oszczędną opcją. Poza tym wynajem kontenerów gwarantuję nam także wywóz gruzu z Wrocławia gdy kontener zostanie zapełniony. Wywóz kontenerów jest zapewniony w umowie. Dlatego podpisując umowę trzeba na wszystko zwracać uwagę. Począwszy od wyboru odpowiedniej wielkości kontenerów po wszelkie formalności jeśli chodzi o wywóz gruzu. Firma, z którą negocjuje warunki działa w miejscowości Wrocław. Ma bardzo dobra renomę i kontenery na gruz są wysokiej jakości. Są terminowi i mają bardzo dobry sprzęt. Dostarczyłam wycenę do mojego przełożonego. Zaakceptował przekazane mu wyliczenia. Podpisałam ostateczną umowę i kontenery mają zostać do nas dostarczone w ciągu czterech dni. Kontenery zostały dostarczone zgodnie z planem. Przyjechały na bardzo dużej ciężarówce.

Ucieszyłam się, ze wszystko dotarło zgodnie z terminem. To ważne dla mojej firmy, ponieważ planujemy ruszać już z pracami. Żeby prace zacząć musieliśmy mieć dostarczony sprzęt.