Niesamowite projektowanie wnętrz

 

Któregoś dnia wróciłam do domu ze szkoły i zobaczyłam wszystko w rozsypce. Mama powyrzucała jakieś stare zasłony, ręczniki i dywany. Stwierdziła, że wszystko tylko zbiera kurz, jest tandetne i nikomu się już na nic nie przyda. Nagle doznała potrzeby zmienienia całego domu, nie wiadomo dlaczego. No ale z jednej strony to dobrze, bo lubimy zmiany.

Nowe wnętrza mieszkań od zaraz

projektowanie wnętrz krakówNastępnego dnia, gdy wracałam, zobaczyłam przed domem duże auto z napisem projektowanie wnętrz kraków i zastanawiałam się, o co chodzi. Okazało się, że moja mama wynajęła specjalistę, aby pomógł jej na nowo zaprojektować wszystkie pomieszczenia w domu. Naoglądała się w telewizji programów o dekorowaniu domów i metamorfozach pomieszczeń pewnie i sama chciała coś zmienić. W salonie spotkałam panią, która miała ze sobą pełno różnych dokumentów i zapisywała to, co mama do niej mówi. Sugerowała jej różne poprawki i opowiadała, co chciałaby osiągnąć. Pani rysowała jakiś prototyp nowego salonu, a mama akceptowała dany pomysł, lub odrzucała. Byłam zaskoczona takim nagłym biegiem spraw, bo nie spodziewałam się, że tak szybko mama zacznie działać i od razu postawi na nogi cały dom. Byłam ciekawa, co planuje zrobić w moim pokoju. Dowiedziałam się, że jakieś rolety i nowe łóżko oraz narożną szafę z lustrem. Ucieszyłam się, bo lubię, gdy coś się zmienia, a mój pokój już dawno nie widział żadnych nowych mebli. No i zaczęła się praca. Dobrze, że tata był wtedy miesiąc w delegacji, bo pewnie by się załamał takimi drastycznymi zmianami.

Udało nam się w krótkim czasie całkowicie odmienić nasz dom. Byłam dumna z mamy, że jak sobie coś postanowi, to wykona to od początku do końca. Dom po zmianach wyglądał zupełnie inaczej, był nowoczesny i aż nie chciało się z niego wychodzić.

Tekst oparty na informacjach ze strony: http://www.chmiest.com