Nietuzinkowa biżuteria Murano

Po biżuterię chętnie sięgają kobiety ale także mężczyźni chcący podkreślić swój niecodzienny styl oraz dodać smaku i wyrazistości wybranej stylizacji. Rodzice coraz częściej kupują kolczyki czy łańcuszki swoim dzieciom, które nie ukończyły jeszcze dziesięciu lat. To wszystko pokazuje, jak bardzo kochamy upiększać nasze ciała.

Co wyróżnia biżuterię Murano?

biżuteria muranoSklepy jubilerskie oferują nam kolekcje wykonane z różnych kruszców i kamieni szlachetnych, wśród których każdy klient znajdzie coś odpowiedniego. Biżuteria z szafirami czy rubinami będzie kuszącym dodatkiem do sukni wieczorowej, a kolczyki z perfekcyjnie wyszlifowanymi bursztynami w kształcie łezki, spodobają się każdej kobiecie ceniącej naturalne piękno. Biżuteria murano jest ręcznie wykonana z unikalnego szkła weneckiego, którego wytworzeniem zajmują się tylko najlepsi jubilerzy. Cięcie, dokładne szlifowanie a na końcu stapianie i precyzyjne polerowanie na połysk każdego kawałka szkła, powoduje, że kolekcja Murano jest niepowtarzalna i wyjątkowa w swojej klasie. Kolczyki wykonane tą techniką są bardzo trwałe i stanowią pewnego rodzaju małe dzieło sztuki, bo są tworzone przez mistrza w swoim fachu. Z biżuterii Murano każda kobieta będzie zadowolona, bo kolekcja posiada szeroką gamę kolorystyczną i jest dostępna ze srebrnym ale również ze złotym wykończeniem. Każdy model biżuterii jest tworzony jednorazowo, w jedynym dla siebie stylu, po to aby nadać mu wyjątkowości. Kolczyki w zestawie z naszyjnikiem z serii Murano będą doskonałym prezentem na dzień matki.

Mężczyźni wiedzą, że kobiety lubią być obsypywane prezentami, dlatego są częstymi klientami w salonach jubilerskich, które mogą im zaoferować nietuzinkowe kolekcje biżuterii. Serie ze szlachetnymi kamieniami ostatnio wypierają te ze szła weneckiego.