blaty granitowe

Nowa kuchnia z blatami granitowymi

Już od dawna chciałam zrobić nową kuchnię. W sumie ograniczały mnie tylko pieniądze bo pomysłów mi nie brakowało. Jednak ostatnio dostała dość sporą sumę od rodziców, którzy sprzedali mieszkanie. w sumie kwota to wystarczyłaby spokojnie na zrobienie nawet dwóch nowych kuchni. Także skoro teraz nie ograniczały mnie już pieniądze mogłam spokojnie wybrać odpowiedni projekt.

Blaty granitowe pięknie prezentują się w kuchni

blaty granitoweW tej właśnie sprawie pojechałam do Warszawy do najlepszego salonu kuchni jaki był w całym kraju. Co prawda mieszkam w województwie mazowieckim, ale jestem średnim kierowcą i podróż do Warszawy to dla mnie zawsze prawdziwa wyprawa. W sumie mam prawo jazdy już bardzo długo a moje umiejętności za kierownicą wcale nie wzrastają. Mam wręcz wrażenie, że czasem zapominam niektórych manewrów. Ale dla nowej kuchni gotowa byłam pojechać nawet do stolicy. W salonie kuchni powiedziałam jak chcę by wyglądała nowa kuchnia. przede wszystkim szafki mają być na wysoki połysk i mają być blaty granitowe w ciemnym kolorze. Takie ładne blaty granitowe Mazowieckie podobają mi się już od dawna w kuchniach. W sumie pierwszy raz takie blaty z kamienia widziałam kilka lat temu właśnie w jakimś salonie kuchennym i od tamtej pory bardzo mi się podobają. Chciałam żeby blaty były w podobnym kolorze co schody granitowe w domu rodziców. Te schody z kamienia miały już trochę lat a ciągle wyglądały pięknie. Pani z salonu stwierdziła, ze po dokładnym zmierzeniu mieszkania przygotuje dla mnie szczegółowy projekt jak taka kuchnia mogłaby wyglądać.

Nie wiedziała po prostu czy wszystkie nowe rozwiązania będzie można uskutecznić w mojej kuchni. Nie mogłam się wprost doczekać tego projektu. Jednak na projekt miałam czekać aż trzy tygodnie. No w sumie jest to chyba najpopularniejszy salon kuchni w Warszawie więc pewnie i klientów jest sporo.