szkoła języków obcych

Nowa praca w szkole języków obcych

Jak u każdego, tak też i u mnie nastał czas na zmianę środowiska pracy. Dłuższe przebywanie i pracowanie w jednym miejscu, w dzisiejszych czasach uważam wręcz za niezdrowe.

Najlepszym wyborem była tania szkoła języków obcych

szkoła języków obcychCzasami trzeba postawić przed sobą nowe wyzwania i obowiązki, a zmiana środowiska i osób, z którymi się pracuje też z reguły wychodzi na dobre. Póki co nie pracowałem w zgodzie z własnym wykształceniem, co postanowiłem zmienić. Z racji ukończenie studiów językowych z ukierunkowaniem na język angielski, postanowiłem przekazać tą wiedzę dalej, kolejnym osobom. W Katowicach trochę ciężka znaleźć pracę nauczyciela, dlatego musiałem rozglądać się za prywatnymi placówkami. Idealnym miejscem dla mnie wyszukanym w ogłoszeniach była tania szkoła języków obcych – Katowice. Oferują ciekawe warunki pracy oraz możliwość pracowania z młodzieżą, co też zawsze mi odpowiadało. Jak się okazuje, obecnie kurs języka angielskiego jest na tyle poszukiwanym materiałem, że szkoły mają problem ze znalezieniem odpowiedniej kadry szkolącej. Dzięki temu, w ogłoszeniach znajdują się dodatkowe bonusy, na jakie może liczyć pracownik. Od kart upoważniających do uczęszczania na siłownię, poprzez darmowe wyżywienie w trakcie pracy, aż po oficjalną możliwość dorobienia dodatkowych pieniędzy. Tak jak wspomniałem wcześniej , sam charakter pracy mi bardzo odpowiada, a z taką dodatkową motywacją, nie pozostaje nic innego jak aplikować. Tym bardziej, że szkoła językowa to miejsce, gdzie zarówno grono pedagogiczne oraz uczniowskie żyją w dobrych stosunkach. Wiąże się to z ograniczoną ilością osób, dla których miejsce się znajduje.

Wszystkie te cechy opisuję tak skrupulatnie, ponieważ mam kolegę, z którym kończyłem tą samą szkołę i on poszedł tą samą drogą kilka lat temu. Do dzisiaj zachwala sobie tą decyzję i docelowo też udało mu się przekonać mnie do niej.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://ence.pl