Nowoczesne posadzki dekoracyjne

Od dziecka marzyłam o tym, aby otworzyć własny dom weselny. Chciałam organizować przyjęcia oraz sprawiać, że najpiękniejszy dzień w życiu każdej młodej pary będzie jeszcze bardziej wyjątkowy i magiczny. Po ukończeniu szkoły oraz kilku latach ciężkiej pracy, otrzymałam w końcu dofinansowanie i kupiłam stary dworek w pobliżu miasta. Wymagał on jednak gruntownego remontu.

Piękne i stylowe podłogi

posadzki dekoracyjneZależało mi na tym, aby obiekt zachwycał. Na szczęście nie był jeszcze pod opieką konserwatora zabytków, jednak mimo to chciałam, aby stary styl został chociaż w części zachowany. Udało mi się zdobyć dotację i rozpoczęły się prace nad projektem. Jak się okazało, marmurowe podłogi za bardzo obciążyły budżet. Musiałam więc znaleźć jakąś alternatywę. Bardzo chciałam aby na terenie całego obiektu były piękne posadzki dekoracyjne imitujące prawdziwy kamień. W pewnym katalogu z materiałami budowlanymi natrafiłam na bardzo ciekawy artykuł na temat nowoczesnych zastosowań betonu. Były tam piękne zdjęcia podług wykonanych tylko i wyłącznie z betonów architektonicznych. Postanowiłam dowiedzieć się więcej, więc znalazłam w internecie producenta takich rozwiązań, porównałam ceny i rozważyłam różne opcje. Kiedy znalazłam już odpowiednią, to od razu zadzwoniłam do architekta, który naniósł poprawki na projekt. Prace modernizacyjne trwały prawie pół roku, jednak warto było tyle czekać dla tego efektu.

Zarówno w sali bankietowej jak i tanecznej zdecydowałam się na piękne posadzki z lekko szarego betonu. Po nadaniu im odpowiedniego połysku wyglądają oszałamiająco. Na piętrze wszystkie łazienki przy pokojach dla gości są wykończone właśnie betonowymi posadzkami, dzięki czemu doskonale się prezentują z nowoczesną armaturą i zachwycają każdego z moich klientów.