skup akumulatorów

O moim mobilnym ekologicznym skupie akumulatorów

Od lat pracuje w tej branży, nawet moje dzieci zaczęły mnie przezywać Złomek. Podobno to z jakiejś bajki, nie wiem, nie czytałem. W każdym razie Złomek na mnie mówią też moi klienci, ci młodsi, to pan Złomek.

Skup akumulatorów i odbiór towaru

skup akumulatorówŚmieszne to wszystko. W każdym razie we Wrocławiu prowadzę mobilny skup złomu, a przede wszystkim skup zużytych akumulatorów. I to z dojazdem do klienta, nie dość, że sam ten złom zbieram, prowadzę ekologiczny skup akumulatorów u klienta, który nie rusza się z miejsca i zarabia. Wrocław to duże miasto, a taki skup zużytych akumulatorów to jest niejeden. Dlatego chciałem się jakoś wyróżniać. Mam ten stary samochód dostawczy, dużo determinacji i żonę, która świetnie pisze wnioski o dotacje z UE na startupy. No, nie ma się co oszukiwać mój skup zużytych akumulatorów, to nie jest taki ostatni w branży czarny koń. Jednak mam spore doświadczenie. Jeśli chodzi o moje pierwsze miejsce pracy w ogóle to był właśnie skup akumulatorów i to we Wrocławiu. Wiedziałem na czym świat stoi, zawsze też dbałem o środowisko, choć dla niektórych jest to walka z wiatrakami, taka syzyfowa praca. Jednak taki właśnie mój mobilny skup zużytych akumulatorów dokłada cegiełkę i chroni tę naszą matkę ziemię przed złymi. Chciałem też mieć swój statyczny skup złomu, ale wciąż szukam miejsca w którym mogę coś takiego założyć. Wrocław ma wiele idealnych miejsc w których mógłbym taki skup akumulatorów otworzyć. Chciałem gdzieś przy stacji kontroli pojazdów, ale tam buduje się jakaś restauracja. Dlatego mój mobilny skup zużytych akumulatorów musi pozostać w tej nietkniętej formie. Moja żona mawia, że to jest bardzo dobre i mnie pochwala.

Jednak musicie wiedzieć, że skup akumulatorów to jedno, targowanie się z klientami już drugie. W każdym razie radzę sobie dobrze.