Foteliki rowerowe bobike

Od roku prowadzę sklep z fotelikami rowerowymi

Rok temu otworzyłam sklep z materiałami, które potrzebne są w trakcie wycieczek. Na pomysł wpadłam oglądając kiedyś program o podróżach. Ja nigdy nie miałam aż tylu pieniędzy żeby móc podróżować.

Foteliki  rowerowe ładnie wyglądają

Foteliki rowerowe bobikePostanowiłam sobie, że jak rozkręcę swój sklep i będę mogła sobie na to pozwolić to wyjadę z narzeczonym w podróż beż żadnego planu. W moim sklepie można kupić sprzęty od najlepszych lokalnych producentów. Wspieram lokalny rynek, bo uważam, że nosidła turystyczne z daszkiem lokalnego producenta nie odbiegają od towarów dostawcy z zagranicy. Ich jakość jest taka sama a cena sporo niższa. Nosidło dla dzieci turystyczne w ostatnim czasie cieszy się sporym zainteresowaniem. Zbliżają się wakacje i sporo rodziców decyduje się na ich zakup. Nosidła turystyczne zamawiam od sprawdzonych dostawców. Współpracuję z nimi od samego początku. Jestem zadowolona ze sprzętów, które mi przywożą. Klienci także je chwalą. Ostatnio do oferty wprowadziła, plecaki turystyczne dla dzieci. Zdecydowałam się na plecaki z ulubionymi bohaterami z bajek dla najmłodszych i standardowe w różnych kolorach dla starszych dzieciaków. Śpiwory turystyczne dla dzieci miałam w ofercie od samego początku. Wybrałam na dwie firmy. Sprzedaje śpiwory mniejsze i większe dopasowane do każdej pory roku. Wczoraj był u mnie przedstawiciel handlowy, który przekonywał mnie na zakup fotelików rowerowych. Bezpieczne foteliki rowerowe bobike ładnie wyglądały. Do tej pory nie miałam takiego sprzętu w swojej ofercie. Postanowiłam zdecydować się na ich zakup. Coraz więcej rodziców spędza czas aktywnie ze swoimi dziećmi. Foteliki są dostosowane dla dzieci od najmłodszych lat.

Są bezpieczne i wygodne dla maluszków. Można je montować z przodu i z tyłu roweru. Przedstawiciel zaproponował mi dobre warunki jeżeli chodzi o cenę.