trener personalny

Odchudzaj się z trenerem – pozycja książkowa

Na urodziny od swojej przyjaciółki dostałam książkę.Zazwyczaj kupujemy sobie zupełnie inne prezenty. Jednak bardzo lubię czytać i dobra książka na pewno mi się przyda.

Wierzę, że trener osobisty pomoże mi zgubić wagę

trener personalnyJednak najbardziej zdziwiło mnie to, że koleżanka kupiła mi książkę o odchudzaniu bo nie należę na pewno do osób otyłych. Może nie mam idealnej sylwetki. Jednak nie uważam żebym miała jakiś naprawdę duży problem z sobą. Przyjaciółka powiedziała mi, że gdy była w Krakowie na delegacji była po prosty w księgarni została namówiona do zakupu tej książki. Podobno po przeczytaniu jej można zmienić swoje życie na lepsze przy czym nasza sylwetka będzie wyglądała jeszcze lepiej. Przyjaciółka także kupiła sobie taką samą książkę. No może jednak jakieś małe odchudzanie dobrze mi zrobi, szczególnie, że wielkimi krokami zbliża się wiosna i dobrze byłoby coś zmienić w swoim wizerunku. Postanowiłam od razu przeczytać książkę. I zobaczymy czy rzeczywiście to coś zmieni.Książkę napisał trener personalny, który ma na swoim koncie naprawdę wiele sukcesów zawodowych. Ten trener osobisty jest naprawdę dobrze znany. Widziałam go wielokrotnie gdy występował w telewizji i wypowiadał się jako ekspert o odchudzaniu i treningach. Taki trening personalny musi być przecież ułożony indywidualnie także nie jestem pewna czy porady z książki będą dobre. Jednak nie można oceniać książki przed przeczytaniem jej. Może jest to przecież jakiś indywidualny trening funkcjonalny, który będzie dobry praktycznie dla każdego. Książkę czytało się bardzo szybko i przyjemnie. Była po prostu napisana bardzo dostępnym językiem.

Także książkę ten mógł przeczytać każdy. Mogę powiedzieć, że rzeczywiście po przeczytaniu jej zmieniłam trochę nastawienie swoje do odchudzania i ćwiczeń ale nie wiem czy zmieniłam je na tyle by zacząć ćwiczyć.

Więcej znajdziesz na Zacznijcwiczyc.pl