Odzież medyczna oddana do specjalistycznej pralni

W szpitalu byłem nowym pracownikiem i jeszcze nie do końca się we wszystkim orientowałem. Trafiłem do prywatnej placówki, gdzie panowały ściśle określone zasady współpracy. Dostałem czytelne wytyczne, ale czasami potrzebowałem pomocy i prosiłem o nią przełożonego.

Dokładnie i szybko wyprana odzież medyczna

dokładne pranie odzieży medycznejOdpowiadałem za odzież medyczną i wyposażenie gabinetów oraz sal. Musiałem składać zamówienia oraz pilnować czy wszystko było dostępne. Nikt nie zgłaszał mi zapotrzebowania i wszystkiego pilnowałem osobiście. Szef zawołał mnie do siebie na rozmowę. Zamierzał zlecić mi ważne zadanie, które było pilne do wykonania. Chodziło o znalezienie profesjonalnej pralni, która oferowałaby dokładne pranie odzieży medycznej w niskiej cenie. Do tej pory wszystko było wyrzucane, ale szpital postanowił ograniczyć koszty i stąd takie zalecenie. Znałem pralnie w mieście i wiedziałem od razu, do której się zgłosić z zapytaniem. Matka mojego kolegi prowadziła właśnie taki punkt, w którym prana była właśnie odzież medyczna. Była ona profesjonalistką i miałem pewność, że obsłuży szpital na najwyższym poziomie. Do pralni wybrałem się osobiście, by porozmawiać na temat współpracy. Dogadałem się bez problemu i nawet tego samego dnia oddana została odzież medyczna ze szpitala do tej pralni. Następnego dnia rano wszystko było gotowe do odbioru. Kierownik był zaskoczony, że tak dobrze ze wszystkim sobie poradziłem i nawet dostałem od niego pochwałę słowną. To było dla mnie bardzo miłe.

Szpital osiągnął spore oszczędności dzięki temu, że odzież była oddawana do profesjonalnej pralni. Zaoszczędzone pieniądze przeznaczane były na niezbędny sprzęt medyczny, który czasami kosztował dość dużo. Prostym sposobem udało się sprawnie zreperować budżet szpitala.