Oferuję moim klientom najlepszej jakosci drzwi i balustrady

 

Prowadzę sklep na osiedlu, na którym mieszkam. Moja firma ma bardzo dobre opinie. Pracowałam na renomę wiele lat. Zatrudniam kilku pracowników, do których mam zaufanie. Pracownicy zawsze starają się wykonywać swoje obowiązki jak najlepiej.

Sprzedaję drzwi i balustrady

balustrada szklana krakówW Krakowie mieszkam od urodzenia. Kiedy skończyłam studia z zarządzania postanowiłam pomyśleć o swojej karierze. Wzięłam udział w programie na przygotowanie biznesplanu. Najlepszy biznesplan miał szansę uzyskać dofinansowanie na otworzenie firmy. Nie mogłam uwierzyć, że to właśnie mi udało się uzyskać dofinansowanie. Dzięki temu obecnie jestem właścicielką dwóch salonów w Krakowie, w których można kupić balustrady a także szklane drzwi. Drzwi szklane przesuwne do sprzedaży wprowadziłam jakiś miesiąc temu. Wzięłam kilka sztuk tych drzwi na próbę. Producent gwarantował, że będą się dobrze sprzedawać, wolałam się jednak przekonać o tym na własnej skórze. Muszę potwierdzić, że byłam zdziwiona, że szklane drzwi przesuwne były tak chętnie kupowane przez klientów. Po dwóch tygodniach dzwoniłam do producenta żeby zamówić dodatkowe ilości drzwi. Klienci z Krakowa znają już moje sklepy. Ciesze się, że mogę im oferować najlepsze towary w najniższych cenach. Szklane balustrady a także drzwi można zamówić także przez internet. Nie wiedziałam czy klienci będą korzystać z takiej formy zamawiania towarów ale moi klienci szybko zaczęli korzystać z takich opcji.

Sklep stacjonarny a także strona internetowa jest tak przygotowana żeby klienci dobrze się czuli kupując lub zamawiając nasze towary. Wszystkie moje sprzęty są wysokiej jakości a to jest dla mnie najważniejsze.  Jak widzę i słyszę od klientów pochwały dla moich sklepów to mam jeszcze większą motywację do dalszego działania.

Najnowsze informacje na www.vitri.pl