Ozdobne figurki metalowe

Na rynku istnieje bardzo wiele firm, które specjalizują się w produkcji różnorodnych figurek metalowych. Ozdoby te mogą z powodzeniem pełnić rolę swoistych statuetek, a także trofeów, które swym wyglądem nawiązują do naszych pasji. Jakie rodzaje metalowych statuetek cieszą się dziś największym zainteresowaniem wśród klientów i na czym polega ich fenomen? 

Metalowa figurka – ogrom możliwości

figurki metaloweStatuetki te wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, do których zalicza się stal nierdzewna, lakierowane drewno oraz miedź. Produkty te występują ponadto w różnych rozmiarach, konkretnymi modelami można więc przyozdobić zarówno biurko, jak i ogrodową altankę, każda figurka pokryta jest bowiem specjalnym lakierem, który nadaje stali właściwości wodoodporne. Figurki metalowe nawiązują swym wyglądem do wielu dyscyplin sportowych, pasji oraz gatunków zwierząt. Ogromną popularnością cieszą się zwłaszcza metalowe modele różnego typu pojazdów: motorów, samolotów, łodzi oraz rowerów. Niektóre figurki przedstawiają także człowieka uprawiającego konkretne dyscypliny sportowe takie jak piłka nożna czy lekkoatletyka. Metalowe ludziki często nawiązują również swym wyglądem do wybranych zawodów, możemy więc zakupić m.in. stomatologa, DJ-a, hydraulika, nauczyciela, a nawet i betoniarza. Sporą popularnością cieszą się także modele zwierząt (np. papuga, kot, pies, byk czy tygrys), które idealnie sprawdzają się w pokojach dziecięcych.  Warto również podkreślić, że metalowe ozdoby mogą również pełnić bardzo praktyczne funkcje, czego przykładem jest chociażby organizer na biżuterię w kształcie drzewka czy magnetyczny stojak na wizytówki. 

Figurka wykonana z metalu wyróżnia się nietuzinkowym, owoczesnym designem, który podkreśli wystrój każdego pomieszczenia. Warto również wspomnieć o tym, że na tego typu ozdobach można umieszczać personalne grawery, które nadają przedmiotom osobistego charakteru. Ceny figurek uzależnione są głownie od ich wielkości, jednak za najdroższą figurkę zapłacimy około 180 zł.