fotograf

Pasja do fotografii ponad wszystko

Moja koleżanka ostatnio straciła pracę. Pracowała wcześniej w dosyć dużej międzynarodowej firmie. W sumie wiadomo było już od dawna, że w firmie planowane będą cięcia i przez to redukcje etatów. W sumie była to pierwsza i tak poważna praca koleżanki. 

Fotograf – to zawód opłacalny

fotografW sumie nigdy nie narzekała jak reszta moich znajomych na atmosferę w pracy czy też inne rzeczy z nią związane. Tym bardziej był to dla niej po prostu cios. Przecież wszyscy dookoła zawsze zmieniali pracę tylko nie ona. Była naprawdę lojalnym pracownikiem. Jednak w mieście Częstochowa gdzie koleżanka mieszkała nie było wcale dużo pracy dla osób z jej wykształceniem i doświadczeniem zawodowym. Koleżanka jednak zawsze pasjonowała się fotografią. Stwierdziła, że wyda pieniądze jakie dostała z odprawy na szkolenia fotograficzne i zajmie się tym na poważnie. Uważała, że fotograf to bardzo dobry zawód oczywiście wtedy kiedy jest dobry. Co prawda praca taka często wiąże się z pracą w weekendy jednak była w stanie to zaakceptować. Stwierdziła, że to co chce robić najbardziej to fotografia ślubna, w sumie jakieś doświadczenie już w takiej właśnie fotografii miała. Zresztą jej kuzyn robił wideofilmowanie na wielu weselach. W sumie teraz już nawet z tego żył i koleżanka pomyślała sobie, że właśnie kuzyn mógłby przy okazji polecać ją gdyby para szukała fotografa. Kursy fotograficzne okazały się bardzo przydatne. Dowiedziała się przede wszystkim co musi jeszcze dokupić by rzeczywiście robić to wszystko profesjonalnie. w sumie aparat miała naprawdę z najwyższej półki.

 

Potrzebowała jeszcze kilka profesjonalnych lamp by podczas sesji w pomieszczeniach móc umiejętnie operować światłem. W sumie zastanawiała się jeszcze nad fotografią dziecięcą. W sumie bardzo lubiła dzieci i stwierdziła, że prócz wesel mogłaby robić tego typu zdjęcia.

fotograf z częstochowy – fotokrajs.pl