Pokój z białą komodą

 

Podczas remontu mieszkania postanowiłem zrobić je w taki sposób, aby było bardzo jasne. Potrzebowałem komody, która dodatkowo rozjaśni moje wnętrze. Postanowiłem, że będzie ona biała. Kupiłem bardzo ciekawy model. Komoda dobrze się prezentuje i jest w niej miejsce na wszystkie rzeczy, które planowałem do niej schować. Zainteresował mnie jej tradycyjny design.

Biała komoda do pokoju

białe komodyJestem zwolennikiem tradycyjnego designu. Przeglądając w sklepach z meblami białe komody, poszukiwałem takiej, która będzie spełniała wszystkie moje warunki. Musiała być stylizowana w taki sposób, aby pasowała do tradycyjnego, wręcz antycznego umeblowania mojego mieszkania. Komoda, którą kupiłem jest podzielona na cztery szuflady. W każdej z nich znajdują się przegródki, do których można chować swoje przedmioty. Mimo jej niewielkiego rozmiaru, w środku mieści się dość dużo rzeczy. Jest to moja ulubiona biel. Wygląda tak, jakby była lekko przytłumiona, dlatego w chwili, gdy pada na nią słońce, kolor nie razi w oczy. Po bokach mojej komody znalazło się również miejsce na malutkie szafki. Myślę, że mogłaby stać nie tylko w pokoju, ale również w przedpokoju. Można byłoby chować w niej buty oraz rzeczy, które zazwyczaj bierze się ze sobą podczas wychodzenia z domu. Idealnie pasuje do moich kremowych oraz białych ścian. Myślę, że długo jej nie zmienię na żadną inną.

Taka komoda nie kosztowała mnie dużo. Zapłaciłem za nią około siedmiuset pięćdziesięciu złotych. Kupiłem ją przez internet, dlatego trzy dni czekałem na kuriera. Przyszła do mojego mieszkania już skręcona. Trzeba było ją tylko wnieść na drugie piętro, lecz to zajęło niecałe pięć minut. Komoda ma zabezpieczone nóżki przed rysowaniem podłogi. Można ją postawić na panelach, parkiecie i płytkach.