pomiar czasu na zawodach

Pomiar czasu na zawodach w szkole podstawowej

Gdy chodziłam do szkoły podstawowej to brałam udział w różnych zawodach sportowych. Po prostu jakoś łatwo mi to wszystko wtedy przychodziło. Mieszkałam wtedy w Trójmieście a tam są naprawdę bardzo dobre tereny do tego żeby biegać.

Jak najlepszy pomiar czasu na zawodach

pomiar czasu na zawodachPamiętam, że zawody lekkoatletyczne odbywały się zawsze wtedy gdy było już ciepło. Odbywały się na dużym stadionie w mieście co było wtedy dla mnie dużym przeżyciem. Nie osiągałam takich wyników jednak żeby iść dalej w tym kierunku jednak bardzo lubiłam ćwiczyć. Wtedy niektóre moje koleżanki migały się trochę od zajęć sportowych a ja wręcz przeciwnie. Poświęcałam naprawdę dużo czasu na to żeby być dobrą w sporcie. Na zawodach bardzo ważny był pomiar czasu. I wtedy właśnie to pomiar czasu był mierzony niezwykle precyzyjnie. Pamiętam, że przed zawodami na lekcjach wychowania fizycznego bardzo dużo biegałam. Po prostu był to taki trening przed zawodami. Nauczyciel zawsze powtarzał, że trzeba zrobić wszystko by dokładny pomiar czasu na zawodach był dla nas jak najlepszy. Taka organizacja zawodów odbywała się już chyba przez miasto.Podejrzewam zresztą, że choć od moich ostatnich zawodów minęło tyle lat to nadal organizacja zawodów wygląda podobnie. Pamiętam do tej pory jakie emocje mi towarzyszyły podczas tych biegów. Naprawdę gdy to wspominam to pamiętam, że dla mnie jako dziecka było to naprawdę bardzo duże wydarzenie. Brałam udział w indywidualnych biegach na jakieś osiemset metrów. Może taka odległość dziś nie stanowi dla mnie problemu wtedy ten bieg był naprawdę dosyć wyczerpujący.

Pamiętam, że miałam specjalne buty do biegania dzięki, którym lepiej mi się biegło. Mam do dziś schowane w szafie swoje dyplomy i medale. Mama nadzieję, że moja córka będzie także uprawiała jakiś sport. Mi to jednak zostało do dzisiaj.