Pomysł na wykończenie ścian – panele i tynki

Witam wszystkich Blogowiczów bardzo serdecznie. Dzisiejszy wpis dosyć nietypowy z racji tego, że będziemy mówić dziś o temacie takim jak panele Loft System. Drugim zagadnieniem będą panele Loft System. Czyli nic innego jak po prostu wykończenie ścian.

Panele Loft System – trójwymiarowość ścian

panele Loft SystemZaraz wytłumaczę dlaczego właśnie akurat o tym typie. Powód jest bardzo prosty. Remontowaliśmy po prostu nasz dom. A konkretnie pokój mojego syna i nasz salon. Od razu powiem, że miastem, w którym mieszkamy to Częstochowa. Tanie panele Loft System są takim typem produktu, który jest po prostu trójwymiarowy. Nasz młodszy syn jest zafascynowany całym kosmosem i wymarzył sobie, ażeby jego pokój miał charakter wszechświata. A konkretniej, żeby jego pokój był niczym kosmos. Wstawiliśmy mu panele trójwymiarowe. Tynki dekoracyjne nie dałyby takiego efektu – tak sądzę. Zdecydowaliśmy, że zorganizujemy mu takie pomieszczenie. Panele były pokryte takimi jakby małymi krążkami, gdy to pomalowaliśmy, to faktycznie wyglądały jak takie mini planety. Wstawiliśmy mu łóżku – statek kosmiczny. Dywan był pokryty też orbitami. Oczywiście musiała być, też i lampa. Lampa przypominała trochę taką błyszczącą gwiazdę. Całego efektu dodało idealne oświetlenie – czyli nic innego jak kinkiety, lampki poboczne. Syn był naprawdę zadowolony.

 

Dodatkowo trzeba powiedzieć, że zrobiliśmy mu ten pokój na jego piąte urodziny, także miał podwójną niespodziankę no i o niczym oczywiście nie wiedział. Jeżeli idzie natomiast o salon to nie był on z pewnością w stylu kosmicznym ale zdecydowanie klasycznym. Zależało nam na wielkich oknach – żeby było bardzo dużo światła. Efekt się udał.