Popsute drukarki a druk książek

Od kilku lat prowadzę swoją drukarnię. Tą swoją drukarnię prowadzę w Krakowie, który jest miastem, w którym się urodziłem, wychowałem i w którym chcę spędzić całe moje życie, bo zdecydowanie jest to moje miejsce na ziemi.

Krakowski druk książek się nie powiódł

druk książekMoja drukarnia ogólnie funkcjonuje. Jest to drukarnia offsetowa, także jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt do robienia różnego rodzaju wydruków. Ostatnio niestety tak się ułożyło, że w zasadzie w tym samym czasie popsuło nam się kilka drukarek. Niestety w tym popsuła się nam drukarka robiąca druk książek kraków. Mówię niestety, ponieważ najwięcej drukowanych jest u nas właśnie książek. Przychodzą bardzo często studenci i sobie książki chcą wydrukować. Oprócz tej drukarki niestety popsuła się również drukarka wykonująca druk katalogów. Niestety ta drukarka jest najdroższą drukarką, która znajduje się w naszej drukarni, dlatego też jej naprawa była bardzo, ale to bardzo kosztowna. Miałem nadzieję, że tą naprawę obejmie gwarancja, ale niestety okazało się, że uszkodzenie, które w tej drukarce powstało jest to uszkodzenie mechaniczne, którego naprawy gwarancja niestety nie obejmuje, także niestety za naprawę tej drogiej drukarki musiałem zapłacić z własnej kieszeni. Kolejnym urządzeniem, które niestety uległo uszkodzeniu jest drukarka wykonująca druk folderów. Z naprawą tej drukarki również był nie mały problem, ponieważ musiałem ją wysłać do serwisu, który niestety nie znajduje się w Polsce, a w Wielkiej Brytanii, także musiałem czekać aż dwa miesiące na to, aż tą drukarkę naprawią.

Na szczęście po tych wszystkich naprawach drukarki funkcjonują bardzo dobrze i nie ma z nimi żadnego problemu. Mam nadzieję, że przez długi, ale to długi czas się nie popsują, bo zwariuję. Wydałem dużo pieniędzy na te naprawy, ale chociaż teraz wszystko działa bez zarzutów.