Popularna piłka nożna dla każdego

Jako pracownik domu kultury doskonale wiedziałem jak ważne jest wyposażenie miejsc do uprawiania sportów dla dzieci. Prowadziliśmy zajęcia, które polegały na aktywności fizycznej gdzie dzieci mogły spędzać wieczory w wakacyjne dni.

Zamówiliśmy bramki na zajęcia dla dzieci 

składane bramki do piłki nożnejTen pomysł przypadł do gustu wszystkim mieszkańcom. Niestety przygotowania to takiej akcji były nie zwykle skomplikowane, ponieważ trzeba było zamówić mnóstwo rzeczy. W dodatku zastanawialiśmy się na czym należy się skupić. Nie którzy chcieli piłkę nożną, a jeszcze inni ręczną. Ostatecznie podzieliliśmy nasze boiska i stworzyliśmy cztery dyscypliny sportu. Na dodatek podjęliśmy współpracę z basenem, który umożliwił nam prowadzenie bezpłatnych zajęć w wodzie. Wracając do poszukiwań sprzętu to znalazłem producenta, który również podjął z nami współpracę w zamian za odpowiednią reklamę. Dla nas był to korzystny układ dlatego na niego poszliśmy. W zamian za to dostaliśmy od producenta składane bramki do piłki nożnej. Każdy model miał składaną siatkę z jedną dodatkową na wymianę. Dodatkowo były lekkie i szybko można było je zanieść do naszego magazynu. Dzięki temu sprzątanie boiska trwało dosłownie kilka minut i często dzieci przenosiły nie zwykle lekkie bramki. Na dodatek ich wymiary były odpowiednio dopasowane do wzrostu naszych małych sportowców dzięki czemu lepiej grało im się w piłkę nożną. Nasze zajęcia po pewnym czasie zyskały na prawdę sporą popularność i na boisku znajdowało się mnóstwo dzieci czekających na swoją kolej.

Każdy chciał dawać z siebie wszystko, ponieważ miał odpowiednie warunki do rozwoju. Na dodatek piłka nożna była na prawdę popularna i każdy chciał w nią grać. Cieszyłem się, że nasz sprzęt to umożliwiał. Każdy miał równe szanse i warunki do grania.