projektowanie ogrodów

Poszukuję firmy projektującej ogrody

Cześć mam na imię Ania, kilka miesięcy temu przeprowadziliśmy się z mężem do naszego nowego wspaniałego domu. Porzuciliśmy południe Polski i postanowiliśmy, że to Gdańsk będzie naszym miejscem na ziemi.

Chcę mieć ładny ogród!

projektowanie ogrodówMuszę wam powiedzieć, że do tej pory jestem zachwycona. Nadmorski klimat wprost wspaniale na mnie działa. Jednak nie chciałam tu pisać tyko o tym jak bardzo podoba mi się trójmiasto. Jestem tu, ponieważ chciałam zapytać was o radę. Nie owijając w bawełnę chodzi o mój ogród, który co tu dużo kryć jest w dosyć opłakanym stanie. Kurczę strasznie mi wstyd, bo obiecałam sobie, że jeśli już będę miała dom, to znajdę czas na piękny ogród. Niestety rzeczywistość, nadgodziny w pracy i małe dziecko dosyć szybko uświadomiły mi, że pielęgnacja ogrodów nie jest moją mocną stroną. Dlatego też potrzebna mi pomoc. Chciałabym abyście polecili mi jakąś firmę, która dobrze zna się na takich kwestiach jak projektowanie ogrodów. Mam naprawdę sporą działkę, a chciałabym, żeby cała ta przestrzeń była w jakiś sensowny sposób zagospodarowana! Dlatego też potrzebny mi profesjonalny zespół. Chciałabym bardzo, żeby ten ogród był moją przystanią, miejscem, do którego będę mogła udać się z kubkiem kawy i totalnie się odprężyć. Ja zdaję sobie sprawę z tego, że samo zakładanie ogrodów to nie wszystko, że najważniejsza jest później ich pielęgnacja. Jednak wydaje mi się, że jeśli pomogą mi specjaliści od architektury zieleni, to będę w stanie wywiązać się z tego obowiązku. Naprawdę ogród pełen zieleni zawsze był moim ogromnym marzeniem, które mam nadzieję, że dzięki waszej pomocy niedługo się spełni.

Czekam na wasze informacje i namiary na jakieś dobre firmy zajmujące się projektowaniem ogrodów. Z góry dziękuje za waszą pomoc, pozdrawiam serdecznie, Ania.

Zainteresowanych tematem projektowania ogrodów odsyłam na stronę: http://www.zielone2s.pl