Potrzebowałam rzetelnego radcy prawnego

Mój mąż bardzo zaskoczył mnie wiadomością o tym, że chce się ze mną rozwieść. Zupełnie nie byłam świadoma tego, że prowadzi podwójne życie, ma kochankę, która obecnie zaszła w ciąże i teraz chce się z nią związać. Byłam wściekła, bo poświęciłam mu najlepsze lata mojego życia. Nie pozostało mi nic innego, jak złożyć pozew o rozwód, ponieważ nigdy nie zamierzałam mu wybaczyć tej zdrady.

Znalazłam renomowanego radcę prawnego z Tarnowa

radca prawny tarnówWiedziałam jednak, że sama sobie z tym nie poradzę. Nawet nie wiedziałam, gdzie powinnam skierować pozew rozwodowy. Potrzebny mi był rzetelny i sprawdzony radca prawny Tarnów na szczęście jest dużą miejscowością i bez problemu znalazłam tam odpowiednią kancelarię prawną. Przyjmował tam renomowany i skuteczny radca prawny, który bardzo mi pomógł. Został on moim pełnomocnikiem i reprezentował mnie w sądzie. Pomógł się przygotować na rozprawę i powiedział czego mogę się spodziewać. Bez niego z pewnością bym sobie nie poradziła. Jego dodatkowym atutem było to, że posiadał wieloletnią praktykę i doświadczenie w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, dlatego nie tylko doprowadziłam do rozwodu z winy męża, ale także uzyskałam wysokie alimenty na siebie. Najważniejsze było dla mnie jednak to, że radca okazał się bardzo miły i pomocny, wszystko cierpliwie mi tłumaczył i zadbał o to, aby na sali sądowej nie wydarzyło się nic nieoczekiwanego.

Byłam bardzo zadowolona. Teraz już wiem, że warto skorzystać w takiej sytuacji z pomocy profesjonalnego prawnika, który świetnie orientuje się w meandrach prawa i potrafi odpowiednio przedstawić całą sytuację i poprzeć ją odpowiednimi przepisami. Pomógł mi on również sporządzić wszelkie dokumenty i formularze urzędowe, dlatego nie musiałam się obawiać, że coś źle wypełnię i sąd to odrzuci.