Potrzebuję nowych narzędzi do szpachlowania

No jak niektórzy to i ja sobie dorabiam po godzinach. Skoro mam taką możliwość to czemu by jej nie wykorzystać? Zajmuję się remontami i nie raz maluję ludziom ściany czy kładę płytki. Znam się na tym i jestem w tym całkiem niezły.

Kupiłem mnóstwo nowych narzędzi do szpachlowania

narzędzia do szpachlowaniaW piątek mój kuzyn zadzwonił do mnie i zapytał czy mógłbym zrobić remont w mieszkaniu jego dziewczyny, bo niedawno kupiła mieszkanie w kamienicy, ale bez remontu to się nie ma co wprowadzać. Ja to się ucieszyłem, bo wpadnie mi parę gorszy. Potrzebne są mi jednak nowe narzędzia do szpachlowania, bo te co mam to już do niczego się nie nadają. Kupię sobie cały zestaw co będzie na później, bym znowu na ostatnią chwilę nic nie musiał załatwiać. Pojechałem do sklepu, gdzie zawsze się zaopatruję i wybrałem wszelkie narzędzia do szpachlowania, które uznałem, że mogą mi się przydać. W sklepie to nawet niewiele zapłaciłem, bo już mnie tam dobrze znają i dostaję czasami jakiś fajny rabat. Kuzyn pojechał ze mną do mieszkania jego dziewczyny i pokazał mi co dokładnie jest do zrobienia. Dobrze, że kupiłem narzędzia do szpachlowania, bo będę ich bardzo potrzebował podczas tego remontu. Kuzyna dziewczyna okazała się bardzo sympatyczna i dużo ze mną rozmawiała podczas tego jak robiłem remont w jej mieszkaniu. Na koniec zawsze umyłem wszystkie narzędzia do szpachlowania, by następnego dnia były gotowe do dalszej pracy. Zawsze tak działam i dbam o wszystko, dzięki czemu narzędzia służą mi przez bardzo długi czas. Remont skończyłem szybko.

Kuzyn był mi bardzo wdzięczny za pomoc i dziękował. Zapłacił mi tyle, na ile się umówiliśmy i byłem zadowolony. W międzyczasie pojawiło się kilka innych propozycji i już zacierałem ręce do pracy. Dużo się dzieje co mi odpowiada.