Powiększanie ust – zalety tego zabiegu

Każda z pań marzy o pełnych ustach o regularnym kształcie, dlatego tak wiele z nich decyduje się na zabieg ich powiększenia z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Dodatkowo efekty tego zabiegu utrzymują się przez kilka miesięcy.

Zabieg powiększenia ust kwasem hialuronowym

Wiele kobiet, których natura nie obdPowiększanie ust Rzeszówarzyła zmysłowymi ustami decyduje się na zabieg ich powiększenia. Jest to obecnie jedna z najpopularniejszych metod poprawienia wyglądu. Zabieg ten może być wykonywany bez względu na wiek. W młodych osób dotyczy on zbyt mało wykształconej wargi górnej lub dolnej, natomiast w starszym wieku poprawia się ich kontur i zmian wynikających z procesu starzenia się. Dzięki zabiegowi usta są lepiej nawilżone, pełniejsze oraz odzyskują swój kolor. Ich powiększenie powoduje, że mniejsze zmarszczki wokół ust znikają a to daje efekty odmłodzenia. Dlatego, że okolice ust są bardzo wrażliwe pacjentkom podaje się znieczulenie w postaci kremu na kilkanaście minut przed zabiegiem. Następnie lekarz wstrzykuje niewielkie dawki kwasu hialuronowego we wcześniej ustalone miejsca na ustach. Efekty widoczne są po kilku dniach od wykonania zabiegu a utrzymują się przez około dwanaście miesięcy. Mogą się również pojawić obrzęki, ale znikają po kilkunastu godzinach. Powiększanie ust Rzeszów to zabieg, którego koszt waha się w granicy 800zł do 1400zł w zależności od gabinetu kosmetycznego, który wybierzemy oraz od ilości zużytego kwasu hialuronowego, ponieważ najwięcej płacimy właśnie za ten preparat.

Zanim jednak zdecydujemy się na zabieg powiększania ust warto skonsultować się ze specjalistą, aby omówić z nim wszelkie szczegóły dotyczące zabiegu. W ten sposób dowiemy się również czy mamy doczynienia ze specjalistą. Jeśli tak powinien się on spytać o nasz stan zdrowia oraz opowiedzieć o zabiegu.