Powiesiłam zasłonę w sypialni

Dzisiaj kupiłam piękne zasłony o których myślałam od dłuższego czasu. Spodobały mi się już jakiś czas temu ale nie miałam odpowiedniej kwoty żeby móc je kupić. Kiedy dzisiaj wpadła mi na konto wypłata od razu podjechałam do sklepu. Zasłony były w moim ulubionym kolorze i idealnie będą pasowały do mojej sypialni.

Kupiłam zasłonki do sypialni

zasłony bydgoszczZasłony Bydgoszcz, które mi się spodobały są z bardzo dobrego materiału. Krawcowa podszyje mi zasłony więc idealnie będą pasować do mojego pomieszczenia. Wybrałam zasłony Bydgoszcz w kolorze fioletowym. W sypialni mam wiele dodatków w tym kolorze i bardzo dobrze się w czuję kiedy otacza mnie kolor fioletowy. Zasłony są długie aż do ziemi. Krawcowa, która jest dostępna w sklepie od razu poprosiła mnie o wszystkie wymiary okna żeby wiedzieć ile metrów materiału potrzebuję. Wszystkie pomiary wykonywałam bardzo dokładnie. Zależało mi żeby zasłona idealnie pasowała do okna bo to jest wizytówka. Zasłona podszyta będzie do odbioru już pod koniec tygodnia. Krawcowa mówiła, że ma sporo zleceń ale jak tylko wykona swoją pracę to od razu da mi znać bo możliwe, że zasłonę będzie można już szybciej odebrać. Jestem pod wrażeniem pracy krawcowej. Jest bardzo zorganizowana i solidnie wykonuje swoje obowiązki. Już kiedyś w tym sklepie kupowałam firanki i także byłam zadowolona. Fakt, że firany i zasłony Bydgoszcz są dosyć drogie ale materiały, z których są wykonane są bardzo solidne i wytrzymałe. W trakcie prania nie tracą kolorów a prasowanie także nie sprawia żadnych trudności.

Zasłonka została już przeze mnie odebrana. Dzisiaj od razu powiesiłam ją i muszę przyznać, ze idealnie pasuje do mojego pokoju. Okno od razu jest piękniejsze i pokój wiele zyskał dzięki zasłonie. Trochę zwlekałam z zakupem zasłony ale zupełnie tego nie żałuję.