folia stretch jumbo

Praca przy foliach stretch jumbo

Od kilku miesięcy mam dość nietypową, ale jednak fajną pracę. Moja praca polega na tym, że w markecie który znajduje się w moim mieście sprzedaję folię. Każdy z pracowników marketu ma swój dział, którym się zajmuje i moim działem jest właśnie dział z foliami.

Sprzedaję folie stretch jumbo i lubię tę pracę

folia stretch jumboGeneralnie lubię tą pracę, nie jest ona ciężka, poza tym bardzo lubię pracować z ludźmi, więc w pewnym sensie jest to można powiedzieć, że idealna praca dla mnie. W mojej pracy polecam klientom przeróżne folie. Najczęściej kupowana przez klientów marketu jest folia stretch. W zasadzie kupują ją, ponieważ jest to dość zwyczajna folia, której praktycznie każdy używa. Moim zdaniem jednakże najlepsza jest solidna folia stretch – jumbo. Jest to ulepszona firma, która jest bardziej elastyczna i wytrzymała, niż pozostałe folie. Jednakże ta folia jest trochę droższa od poprzedniej, także mimo to że polecam ją klientom bardzo, to raczej tylko nieliczni z nich decydują się na jej zakup. Ostatnio do naszego marketu została wprowadzona folia stretch maszynowa. Również mogę powiedzieć, że jest ona doskonała i bardzo, ale to bardzo dobrej jakości. Jednakże klienci nie mogą się jakoś do niej przekonać. Klientów do zakupu tej folii nie zachęcają nawet promocje. No cóż, może za jakiś czas ludzie się i do tej folii przekonają. W każdym bądź razie ja robię co mogę, a nie mogę przecież nikogo zmusić do zakupu takiej, a nie innej folii. Zawsze doradzam klientom obiektywnie i nigdy niczego nie wciskam im na siłę.

Zawsze staram się służyć każdemu klientowi swoją radą, jednakże to klient przecież końcowo decyduje czy i którą folię zakupi. Ja staram się być zawsze uśmiechnięty i miły w stosunku do klientów. Generalnie nie zarabiam dużo, ale takie pieniądze mi wystarczają. Najważniejsze jest to, że na prawdę lubię to, co robię.