bluza

Praca w sklepie z młodzieżową odzieżą marki Prosto

Od jakiegoś czasu pracuje w sklepie z odzieżą dla młodzieży. Znajomi trochę dziwnie do tego podchodzą bo według nich skoro skończyłam studia to przecież powinnam pracować w zupełnie innym miejscu.

Prosto Klasyk to podstawa wyposażenia sklepu

bluzaJednak tak naprawdę naprawdę długo szukałam pracy i jakoś w zawodzie naprawdę ciężko było mi ją znaleźć. A tak poza tym to lubię pracę w sklepie. Jest to praca naprawdę przyjemna i jak dla mnie praktycznie bezstresowa.Możliwe, że w przyszłości będę chciała coś zmienić i znaleźć inną pracę jednak na razie praca ta mi odpowiada. Na pewno jednak nie będę zmieniała pracę tylko dlatego bo komuś nie podoba się to co robię. W sklepie, w którym pracuje są ubrania markowe. Są naprawdę bardzo różne dobre firmy. Moja ulubiona to oczywiście Prosto Klasyk, bardzo lubię chyba wszystkie ubrania z tej serii. Są też ubrania firmy Stussy, które może nie są jeszcze aż tak bardzo popularne. Jest na przykład czapka Mitchell and Ness, która tak naprawdę jest bardzo ciężka do zdobycia. Oczywiście mówię o oryginale. Są tez różne koszulki. Mi najbardziej podoba się carhartt koszulka i chyba je akurat najczęściej polecam klientom. Są też ubrania firmy Cayler and Sons, które cieszą się dużym powodzeniem szczególnie wśród chłopców. Najczęściej klientami w tym sklepie są właśnie chłopcy w wieku dojrzewania, którzy najczęściej przychodzą z mamami a widzę, że woleli by już sami robić zakupy. Namawiam zawsze rodziców by dali szansę im samym zrobić zakupy. U nas w sklepie nie ma żadnego problemu jeśli chodzi o zwroty.

 

A na pewno młody człowiek w trudnym wieku będzie bardziej szczęśliwy jeśli będzie mógł zupełnie sam zadecydować co chce nosić. Jednak rodzice najczęściej są trochę nadopiekuńczy. Ja zapewniam także rodziców, że jeśli ich dziecko przyjdzie samo na zakupy to pomogę wybrać odpowiednią rzecz.

W dobrej cenie rzeczy prosto można znaleźć w sklepie internetowym matshop.pl