izolacja poddasza pianką

Prace wykończeniowe – izolacja poddasza

Ostatnio stwierdziłam, że przydałoby mi się trochę dodatkowych pieniędzy, które mogłabym oszczędzać na podróże. Zastanowiłam się nad tym, gdzie mogłabym się zatrudnić – przejrzałam nawet wszystkie oferty pracy z okolicy, ale nie zainteresowało mnie nic.

Wykonuje izolację poddasza pianką

izolacja poddasza piankąStwierdziłam, że może sama dam ogłoszenie o tym, że będę pomagać w wykończeniach na budowie oraz pracach porządkowych – w końcu pomagałam przez lata mojemu tacie, który jest kierownikiem budowy i czasami zabierał mnie ze sobą, żebym posprzątała teren. Zaoferowałam więc ocieplanie pianką i inne prace wykończeniowe. Nie minęły dwa dni, a odezwał się do mnie pewien pan z pytaniem, czy wykonam w jego domu ocieplenie poddasza pianką – miał tam remont, jednak okazało się, że nie ma dostatecznie dużo pieniędzy żeby zapłacić również za to ekipie remontowej. Ja miałam dość konkurencyjne ceny, więc nie był to dla mnie problem. Zgodziłam się i zapewniłam, że izolacja poddasza pianką nie ma przede mną żadnych tajemnic, ponieważ wykonywałam to już nie raz. Następnego dnia przyjechałam na miejsce i wzięłam się do pracy. Izolacja pianką zajęła mi może ze trzy godziny, ale zrobiłam to perfekcyjnie i byłam bardzo dumna z efektu. Właściciel domu również pochwalił mnie za wykonaną pracę, zapłacił mi i zaprosił też na obiad, który przygotowała właśnie jego żona. Najpierw chciałam odmówić, ale gdy doleciał do mnie cudowny zapach pieczeni, poczułam jak burczy mi w brzuchu. Zgodziłam się i zasiadłam do stołu z tym małżeństwem. Rozmawialiśmy o wszystkich – o pracy, rodzinach, planach i marzeniach.

 

Muszę przyznać, ze byli bardzo mili – trochę jak takie dobre wujostwo, które nakarmi cię obiadem i jeszcze zaproponuje deser. Posiedziałam z nimi parę godzin i stwierdziłam, że czas wracać do domu. Wymieniliśmy się numerami w razie gdybym jeszcze była kiedyś potrzebna.

Więcej o izolacji pianką na stronie http://piana-izolacja-warszawa.pl