odsnieżanie

Pracownik do odśnieżania pilnie potrzebny

Co roku przed okresem zimowym poszukuję pracowników na umowę zlecenie, którzy wykonają dla mnie prace sezonowe. W Rzeszowie prowadzę firmę porządkową i zapewniam zimą odśnieżanie na terenie całego miasta. W mojej firmie została ostatnio zakupiona nowoczesna koparka, która doskonale się sprawdziła, dlatego zamierzam zakupić jeszcze kilkanaście takich pojazdów.

Odśnieżanie jest niezwykle ważne i potrzebne

odsnieżaniePracownicy, którzy będą wykonywać odśnieżanie dostaną doskonałe pojazdy, dzięki którym będzie im się jeszcze łatwiej pracowało. Po zimie każda koparka również zostanie wykorzystana, ponieważ planuję świadczyć usługi koparką dla różnych klientów. Co roku zatrudniam różnych pracowników, ale są też tacy, którzy zatrudniają się u mnie każdej zimy. Jest na przykład Pan Włodzimierz, który wykonuje odśnieżanie już piąty rok i obaj jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Pan Włodek jest na emeryturze, ale sobie dorabia. Zawsze za odśnieżanie dostaje on nieco więcej niż inni, ale zawsze się bardzo angażuje a odśnieżanie wykonuje bardzo dokładnie i nie było na niego żadnych skarg. W tym roku liczę na to, że moja oferta zainteresuje wiele osób. Pan Włodek już dawno się zgłosił i spisaliśmy umowę. Zamieściłem ogłoszenie w jednej z Rzeszowskich gazet i czekałem na odzew. Ludzie przychodzili w zasadzie każdego dnia i pytali o odśnieżanie, warunki zatrudnienia oraz jaka jest koparka i czy trzeba mieć na nią jakieś dodatkowe uprawnienia. Wybrałem tylko takie osoby, które posiadają doświadczenie i nadają się do takiej pracy. Odśnieżanie nie jest wcale taką prostą pracą i trzeba się dość mocno napracować.

Do tego często pracujemy w nocy i potrzebna jest osoba, która godzi się właśnie na nocki. Zebrałem już kilkanaście osób. Jestem przekonany, że do końca miesiąca zgłosi się wymagana ilość.

Więcej informacji na Eurologic.pl