kombinezon na motor dwuczęściowy

Pracuję w magazynie z kombinezonami na motor dwuczęściowymi

Trzy miesiące temu rozpocząłem pracę. To moja pierwsza praca więc jestem z siebie bardzo zadowolony. Udało mi się załapać do dużego magazynu z motocyklami i akcesoriami, które są potrzebne do jazdy. Praca jest przyjemna. Interesuję się motoryzacją i uwielbiam motory.

jAk wygląDA Kombinezon na motor dwuczęściowy?

kombinezon na motor dwuczęściowyPostanowiłem sobie odkładać pewną sumę pieniędzy z każdej wypłaty żeby sobie upić w firmie motor. Każdy pracownik ma zapewnioną trzydziestoprocentową zniżkę na motory i akcesoria. Dzięki temu będę miał szansę, żeby sobie kupić sprzęt wysokiej jakości w bardzo dobrej cenie. Ja jestem odpowiedzialny za przyjmowanie towaru na magazyn. Dzisiaj rano była dostawa i właśnie rozkładam kaski na odpowiednie regały. Kask na motor nolan jest polecany przez specjalistów. W naszym magazynie jest sporo rodzai do wyboru. Dzisiaj przywieźli nolan n21. wczoraj także przyjmowałem dostawę i stawiałem na półki nolan n87. kaski, które sprzedajemy są wysokiej jakości. Posiadają niezbędne certyfikaty. W naszym magazynie znajdują się także kombinezony jedno i dwuczęściowe. Kombinezon na motor dwuczęściowy mi się bardziej podoba. Moim zdaniem jest o wiele bardziej praktyczny w porównaniu do kombinezonu jednoczęściowego. Każdy jednak ma swój gust i można wybrać ten, który się bardziej podoba. Tani kombinezon na motor dwuczęściowy po zapięciu wygląda jak jednoczęściowy a zawsze jest go łatwiej zdjąć w trakcie pięknej pogody. Buty motocyklowe alpinestars są dostępne od niedawna. Właściciel zdecydował się je zamówić jakieś dwa tygodnie temu. Klienci dopiero poznają tą markę.

Sprzedaż produktów alpinestars są na dobrym poziomie. Jestem zadowolony, że pracuję w młodym zespole. Mam sporo motywacji. Obliczyłem sobie, ze za pół roku uda mi się skompletować motor ze wszystkim potrzebnym sprzętem takim jak buty czy kask no i oczywiście kombinezon.