sklep z ręcznikami

Pralnia pościeli i ręczników poleca sklep z ręcznikami

Prowadzę taki mały biznes, który polega na tym, że przyjmuję do prania różne pościele i ręczniki. Nawet te z wyższej półki. W Krakowie jest dużo sklepów, gdzie są sprzedawane liczne markowe pościele i ręczniki, a w dodatku są wykonane z miękkich i delikatnych tkanin.

Sklep z ręcznikami polecany w pralni

sklep z ręcznikami

Na przykład taka pościel z satyny bawełnianej jest jednym z najbardziej delikatnych pościeli. ale moja pralnia jest wyposażona w odpowiedni sprzęt nawet do takich delikatnych materiałów. Nawiązałam współpracę z różnymi sklepami, co sprzedają ręczniki i pościel. Na przykład do współpracy przyłączył się sklep z bawełnianymi ręcznikami oraz wiele innych. Współpraca ta polega na tym, że ja promuję ich biznes, a oni mój. Ja polecam ich produkty, mówię klientom o ich wyrobach, o tym, że mają promocję. Nawet wywieszam ich ulotki w mojej pralni. Na to samo mogę liczyć z ich strony. Na przykład sklep z ręcznikami greno zapewnił mi przypływ klientów i to dość spory. A z kolei dzięki mnie sklep z pościelą wełnianą miał zwiększoną sprzedaż o połowę. Trzeba przecież sobie pomagać w mieście, gdzie jest dość spora konkurencja. Oprócz mojej pralni jest w mieście jeszcze z trzy takie pralnie. Ale jak już wspomniałam moja wyróżnia się tym, że przyjmuje delikatne materiały. Ostatnio pościel satynowa była ciągle w naszych zleceniach. najtrudniejszy przypadek był jak taka pościel była ubrudzona jakimiś konfiturami, ale kto je takie rzeczy w takiej pościeli. Ale na szczęście udało nam się te plamy sprać, ale nie było łatwo.

Mam taką zasadę, że jak nie uda mi się sprać danej rzeczy, chociażby z ręczników jak to było w zeszłym tygodniu, to drugie pranie jest gratis dla klientów. To taka zachęta by przynosili do mnie rzeczy do prania, głównie ręczniki i pościel niż do konkurencji.

Całą ofertę sklepu z ręcznikami można przeczytać na – sklep z ręcznikami greno w  Krakowie – podusie.pl