Prezent dla taty – kalendarze książkowe z logo

Najgorszy problem mam zawsze, gdy nadchodzą urodziny, lub imieniny mojego taty. Kobiecie to zawsze wiadomo co kupić, a to perfum, a to kosmetyki, czy jakąś biżuterię. Z mężczyznami zawsze jest ciężej.

Jakie biznesowe kalendarze z logo wybrać?

kalendarze książkowe z logoNie chciałam mu kupować kolejnego dezodorantu, bo to by było za bardzo schematyczne. Pomyślałam, że może biznesowe kalendarze książkowe z logo by mu się spodobały. O tak, to był chyba dobry pomysł. Tata zajmował się sprzedażą internetową, i często reklamował swoje produkty i umawiał się z ludźmi na spotkania. Takie kalendarze z logo na pewno pomógłby mu w organizowaniu swojego czasu. Zawsze zapisuje wszystko na małych karteczkach, a potem tego szuka i nie może znaleźć. Zapisywanie dat w telefonie również się nie sprawdza, bo zawsze mu się to gdzieś zawieruszy. Wybrałam się do sklepu papierniczego i oglądałam różne kalendarze. Były też duże kalendarze trójdzielne dla firm, i pomyślałam, że taki mógłby wisieć u niego w pokoju. Akurat na obrazku były jakieś samoloty, więc akcent męski pozostałby zachowany. Pooglądałam jeszcze inne wzory, ale zostałam już przy tym samolocie. Gdy wybierałam kalendarze książkowe, to miałam już większy problem. Były różne wielkości i kolory. Niektóre miały interesujące tłoczenie na gorąco które dodawało elegancji. No i wzory też, bo nie wszystkie były gładkie. Zastanawiałam się, jaki najbardziej może spodobać się mężczyźnie. Wiem, że tata lubi na przykład psy, ale nie wiem czy chciałby chodzić z kalendarzem w buldoga, pewnie by powiedział, że go kumple wyśmieją. Dlatego postanowiłam, że gładki kalendarz będzie najlepszy, taki bez żadnych dodatkowych bajerów.

Człowiek interesu musi mieć godny kalendarz, aby do niego ładnie pasował. Tak więc kupiłam i zadowolona wyszłam ze sklepu. Mam nadzieję, że będzie zadowolony, bo ciężko trafić w czyjś gust, zwłaszcza mężczyzny, bo oni to lubią zupełnie co innego niż kobiety.