Prezentacja firmy na uczelni

Nasza firma współpracuje z wieloma uczelniami w naszym województwie i często jeżdżę na prezentację. Przestawiam studentom jak wyglądają warunki zatrudnienia w naszym przedsiębiorstwie i zachęcam ich do współpracy.

Torby reklamowe i inne gadżety

torby firmoweCzęsto tez organizujemy dla nich staże czy praktyki. Za każdym razem, jak wybieram się na jakąś uczelnie zabieram ze sobą torby reklamowe z nadrukiem dla wszystkich uczestników oraz smycze z nadrukiem. Zawsze taka prezentacja odbywa się na auli i przychodzą na spotkanie wszyscy zainteresowani studenci. Głównie są to ludzie z ostatniego roku, którzy powoli rozważają podjęcie zatrudnienia. Na pomysł, żeby dawać im torby płócienne z nadrukiem wpadł nasz marketingowiec, który znalazł torby z nadrukiem w atrakcyjnej cenie i uznał, że będzie to idealne rozwiązanie. Od tamtego czasu na każdą prezentację zabieram nasze torby firmowe dla słuchaczy. Na takie spotkania przychodzi wielu słuchaczy i często mają dużo pytać. Głównie pytają o zarobki, co jest oczywiste, ale nasza firma gwarantuje bardzo dobre warunki zatrudnienia co zawsze mówię wszystkim studentom. Dzięki takim prezentacjom, w naszej firmie znacznie zwiększyło się zatrudnienie. Przychodzi wielu studentów, którzy chcą pracować w naszym przedsiębiorstwie. Niebawem mam jechać do jednej z większych uczelni, dlatego zabrałem torby reklamowe z nadrukiem w większej ilości, by mieć pewność, że wystarczy dla każdego. Smycze z nadrukiem zawsze wożę w większej ilości, dzięki czemu mam pewność, że dla nikogo nie zabraknie.

Studenci chętnie biorą nasze torby płócienne z nadrukiem i wielokrotnie już widziałem, że używają ich na co dzień. Jest na nich reklama naszej firmy, dzięki czemu więcej osób może się zainteresować pracą u nas. To dobra akcja, która przynosi korzyści.

Czytaj więcej na: www.ar-teraz.pl