zabawki edukacyjne dla 4 latka

Prezenty świąteczne dla dzieci – zabawki edukacyjne dla 4 latka

Za kilka miesięcy zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Z mężem obiecaliśmy dzieciom, że dostaną w tym roku fajne prezenty. Mamy czwórkę dzieci. Adaś ma trzy latka, Ignaś cztery a Mariola i Gosia są bliźniaczkami i mają po siedem lat.

Zabawki edukacyjne dla 4 latka i fajne rzeczy

zabawki edukacyjne dla 4 latkaNasze dzieci są bardzo wesołe i grzeczne, dlatego z mężem uznaliśmy, że w tym roku prezenty będą naprawdę wyjątkowe. Moja znajoma, która pracuje w sklepie poleciła mi zabawki edukacyjne dla 3 latka, które mają teraz w promocji. Uznała, że dla Adasia będzie to idealny prezent. Uznałam zatem, że zobaczę również fajne zabawki edukacyjne dla 4 latka, by Ignaś dostał podobny prezent jak jego brat. Jeżeli chodzi o dziewczynki, to myślałam, żeby kupić dla nich zabawki kreatywne dla dzieci, ponieważ jak były u koleżanki to bardzo chętnie się takimi bawiły. Za namową znajomej odwiedziłam sklep, gdzie dostępne są zabawki edukacyjne dla dzieci w każdym wieku. Uznałam, że już teraz mogę kupić dla dzieci prezenty, żeby przed świętami nie chodzić po zatłoczonych sklepach. Mąż pochwalił mój pomysł i zadeklarował, że na zakupy pojedziemy razem. Dziećmi w tym czasie zaopiekowała się moja siostra, która bardzo często nam pomaga. W sklepie wybraliśmy dwie zabawki edukacyjne dla 3 latka, żeby Adaś miał frajdę. Dla Ignasia w tej sytuacji również musieliśmy wybrać dwie zabawki edukacyjne dla 4 latka, żeby było sprawiedliwie. Dziewczynki dostaną zabawki kreatywne dla dzieci do podziału, ponieważ zawsze bawią się razem i nie ma sensu kupować osobnych zestawów.

Kiedy już kupiliśmy dla chłopców zabawki edukacyjne dla dzieci a naszych bliźniaczek zabawki kreatywne dla dzieci, to pojechaliśmy do galerii, żeby zakupić od razu opakowania świąteczne. Jak zapakuję wszystko już teraz, to dzieci nie domyślą się co jest w środku.