detektyw

Problem z żoną, potrzebny detektyw!

Witam, piszę dzisiaj do was, ponieważ potrzebna mi pomoc i wasza opinia w pewnej, bardzo delikatnej kwestii. Jednak na samym początku opowiem wam troszkę o sobie. Mam na imię Roman, mam 56 lat, moim miastem od urodzenia i od siedmiu pokoleń jest Warszawa, tutaj też pracuję, studiowałem, poznałem moją żonę, którą naprawdę kocham ponad wszystko.

Detektyw – czy pomoże mi rozwiązać problem?

detektyw

Razem z Jolantą, bo tak ma na imię moja żona, mamy dwójkę dzieci, które już dawno skończyły studia i poszły na swoje. Wszystko wygląda bardzo ładnie, prawda? Niestety, od jakiegoś czasu moja żona zaczęła dziwnie się zachowywać. Wydaję mi się nawet, że się z kimś spotyka. Dlatego zacząłem się zastanawiam, czy nie zainwestować w usługi detektywistyczne. Nigdy nie myślałem, że będę zmuszony, do tego, aby korzystać z tego typu usług, ale uwierzcie mi, że jestem w kropce, w punkcie bez wyjścia. Jestem przekonany, że żona ukrywa coś przede mną, dlatego tez myślę, że detektyw mógłby mi trochę pomóc. Co myślicie? Czy prywatny detektyw, to dobre rozwiązanie na problemy małżeńskie? Troszkę się obawiam. Mam wrażenie, że jak już zamówię te usługi detektywistyczne, to wszystko się zmieni. To tak jakbym już zupełnie stracił zaufanie do mojej żony. Jednak z drugiej strony, ja naprawdę, zaczynam czuć się bezbronny, kompletnie bezradny. Wyraźcie, proszę swoje zdanie na ten temat. Korzystając, z tego, że do was już tutaj piszę, chciałbym się jednocześnie zapytać, czy może wiecie gdzie w mieście Warszawa, jest jakieś dobre biuro detektywistyczne.

Jeśli być może, ktoś z was korzystał z tego typu usług, proszę niech wyrazi swoją opinię. Ja naprawdę mocno się waham. Najbardziej, to chciałbym przytulić się do mojej żony i nie mieć tych wszystkich rozterek. To tyle, z mojej strony, czekam na wasze opinie.

Wiele na temat usług detektywistycznych w Warszawie przeczytałem na – http://www.omegadetektyw.pl