Profesjonalne auta na akumulator

 

Chyba każde dziecko lubi jeździć samochodem, bo to dla nich nowa perspektywa do poznania otoczenia. Dotyczy to nie tylko prawdziwych samochodów, z których jadą z rodzicami, ale także modeli zabawkowych, przeznaczonych dla dzieci.

Jak działają auta terenowe z akumulatorem?

auto terenowe na akumulatorJeżeli nasz maluch jest fanem motoryzacji i chcemy mu sprawić wyjątkową zabawę, to najlepiej postawić na pojazd zasilany elektrycznie. Jest to nowoczesna zabawka, którą mogą się samodzielnie bawić już trzylatki. Auto terenowe na akumulator będzie idealne dla dziecka, jeżeli mamy dookoła domu duży ogród. Takie auto jest stworzone do pokonywania ekstremalnych warunków, dlatego też świetnie się sprawdzi na trawie, piasku czy kamieniach. Posiada wbudowany mocny silnik i wydajny akumulator, które pozwalają na nieprzerwaną zabawę nawet przez dwie godziny bez konieczności ładowania. Z uwagi na wiek użytkowników, maksymalna prędkość jaką mogą uzyskać, to kilka kilometrów na godzinę. To, co wyróżnia na tle innych modeli samochody terenowe, to wysokie podwozie, duże koła, bagażnik i otwierane drzwi od strony kierowcy i pasażera. Ponadto terenówki zawierają boczne lusterka ułatwiające jazdę, kierownicę z klaksonem, oddzielne fotele z pasami bezpieczeństwa dla dwójki dzieci i przednio oraz tylne światła led. Innym modelem pojazdów zasilanych na akumulator są sedany z niskim zawieszeniem i znacznie mniejszymi kołami, które najlepiej się sprawdzają na równych nawierzchniach takich jak asfalt, alejka w parku czy chodnik.

W kwestii ceny takiego samochodu, to przeważnie terenowe pojazdy kupimy już za około pięćset złotych. W sprzedaży dostępne są modele dostosowane kolorystycznie dla chłopców i dziewczynek, zatem każdy rodzić znajdzie idealny samochód dla swojego dziecka.